Kahve Falında Dans Görmek

Kahve Falında Dans Görmek
26 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.818 kez okundu.

Kahve falında dans görmek, eğer siz dans ediyorsanız ya da eden birini gördüyseniz arkanıza yaslanın, derin bir nefes alın zorlu günler kapıda demektir. Sevgilinizle gerginlikler yaşayacak, iş hayatınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz.  Çok güvendiğiniz birinin size karşı dürüst olmadığını öğrenebilir,  sizin dışınızda sevdiğiniz insanların sorunlarının arttığını görebilir,  önemli bir konu hakkında konuşmaya davet edilebilir,  terk edilebilir ya da siz terk edebilirsiniz. Büyük çoğunlukla olumsuzlukla yorumlanır ve tehlike çanlarının çaldığını gösterir. Bu dönemde kararlar alırken dikkatli olmalı, sevdiğiniz insanları kırmamaya özen göstermeli ve ciddi kararlar alırken acele etmemelisiniz.

Hiçbir şey sonsuza kadar sürmediği gibi, hayatınızdaki bazı olumsuzluklar da uzun sürmeyecek demektir. Size düşen bu süreçte sabırlı durmak, çevrenizde gelişen olaylarda fevri durumlar karşısında sakin durmaktır.  Bu sorunların ardından çok güzel haberler alacağınız kesin. Bütün sorunlar üst üste geldiği vakit, en çaresiz olduğunuz vakit, ümidinizi tümüyle kaybettiğiniz vakit; yani hiç beklemediğiniz zamanda istediğiniz haberleri duyacaksınız. Yakında iş değişikliği yapmak zorunda kalabilir. Bu sizin moralinizi bozmasın çünkü zekânız ve çalışkanlığınız size çok daha iyi fırsatların kapısını açacak; kariyerinizde çok büyük bir ilerleme kaydedeceksiniz. Patronlarınızla aranızın iyi olmaması asla işsiz kalacağınız anlamına gelmez. Hoşlanmadığınız, içinizin ısınmadığı ve devamlı etrafınızda olmasından rahatsız olduğunuz birileri varsa artık sıkılmayı bırakın. Duygularınız sizi yanıltmadı. O kişiyle ilgili gerçekler istemediğiniz şekilde karşınıza çıkacak ve ondan kurtulacaksınız.

Kahve Falında Dans Eden Kadın Görmek

Senin için hayatın biraz daha sakin ve çekingen bir şekilde gerçekleşiyor olduğunu göstermektedir. Bir zamanlar önce hayatına girmiş olan kişi seni nefesim olarak kendine alıştırmış olmasına rağmen seni bırakıp gitmiş olmamış seni o kadar yıpratmış ki sen de artık bu durumlar karşısında susmak ya da acı çekmek yerine kendine gelmek için bir şeyler yapmayı da tercih etmelisin. O kişinin sesi ile uyumaya o kadar çok alışmışsın ki yanında olmasa bile saatlerce konuşarak uyuyakalmak sana her ne kadar alışkanlık derecesine gelmiş olsa bile artık kendini bu duruma alıştırman gerekir. Çünkü artık o seni bırakıp gitti ve sen de daha fazla acı çekmek yerine dizi izleyerek ya da şarkı dinleyerek uyumaya alışman gerekir.

Hayatın olumsuz olan şeylerinin yanı sıra oldukça pozitif olan şeylerinin de olduğunu gösterir. Sen artık gidenlerin arkasından yas tutmak ve acı çekmek yerine daha çok kendin için olan güzellikler ile de hayatına yön vermeyi tercih etmen gerekir. Unutma ki bu durumun tek söz konusu aşk ve sen de bu durumu onun ile olan savaşa dönüştürmek yerine kendin için olan bir mutluluğa çevirmeyi de tercih etmelisin. Telaşlar her ne kadar seni bir hayli yoruyor olsa bile sen bu duruma son vermeyi tercih etmelisin.

Kahve Falında Dans Eden Çift Görmek

Evlilik planları ile yorumlanır. Fal sahibi kafasına göre bir eş adayı bulamamanın sıkıntısı içindeyken öyle bir yerde öyle bir insanla tanışır ki kendisi bile bu büyüye nasıl kapılıp evlilik planları içerisine girdiğini anlayamaz. Ona çok şaşaalı ve sürpriz bir evlilik teklifi yapabilmek için düşünürken bulur kendini. Dans eden çift sembolü ise bu evlilik yolunun mutluluk ve huzur içinde biteceğini gösterir.

Evli fal sahibi için daha farklı yorumlanmaktadır. Çok değer verdiği bekar bir arkadaşının izdivacına vesile olan fal sahibi, onların mutluluğu için elinden geleni ardına koymayacaktır. Aslında her ki tarafı da tanıyan ve seven fal sahibi, bu evlilik için maddi manevi her türlü fedakarlığı yapacaktır. Kimsenin gölge düşüremeyeceği mutluluğa vesile olmanın sevinci ise bir başka olacaktır. Ayrıca fal tabağında beliren dans eden çift sembolü kalbini kırdığınız sevgilinizi işaret eder. Sevgiliniz bu kez size hiç ummadığınız kadar ciddi bir şekilde kırılmıştır ve gönlünü almanız biraz zor olabilir. Fakat onu çok şaşırtacak atılımlar ile bu işin de üstesinden gelerek bir kez daha takdirini kazanacaksınız. Hayatında olan kişi ile olan bağlılıkları da işaret etmektedir. Siz o kadar çok zorluk çekerek bir araya gelmişsiniz ki o yüzden de sahip olduğunuz ilişkinin daha da çok kıymetini biliyorsunuz. İlk başlarda özellik ile de sen karşında yer alan ve delicesine seviyor olduğun kişinin ailesi seni pek kabul etmese ve o yüzden de sizi ayırmak için oldukça çaba sarf etmesinden dolayı büyük üzüntüler içerisinde yer aldığına da işaret etmektedir. Sen her ne kadar bu kadar acı çekmiş olsan bile sevginin bir hayli yüce olmasından dolayı bir an bile pes etmeyi tercih etmeyip her an onun için çaba sarf etmiş olduğuna da işaret etmektedir. Biraz daha ona bu kadar sevgini belli eder isen de emin olabilirsin ki karşında yer alan hayat arkadaşın adeta sevgi kelebeğine dönebilir.

Kahve Falında Dans Etmek Görmek

Katı kuralları olan bir ailede büyüdüğünüzü ve artık bazı kurallardan çok sıkıldığınızı gösterir. Sırf bu gereksiz kurallar yüzünden bazen kendinizi ifade etmekte bile zorlanıyor olabilirsiniz. Üzerinize gelen olaylardan sıyrılmak içinde ilginizi başka yerlere yönelterek çok hareketli bir hayat yaşıyorsunuz. Fakat bu bile sizi rahatlatmaya yetmediği için artık kimsenin sizi eleştirmesine ve kural koymasına tahammülünüz kalmamış. Yaşamaya çalıştığınız hayatı kimsenin irdelemeye hakkı olmadığını bilerek yaşar ve kimseye hesap vermeden hareket ederseniz çok daha mutlu olacaksınız. İnsanlar sadece menfaatleri için sizinle birlikte oluyorsa onlara yol verme zamanınız gelmiş demektir.

Çok fazla arkadaşa sahip olmak anlamına da gelebilir. Sosyal aktivitelerin ve etrafınızdaki insanların fazla olması sizin yalnız kalma isteğinize zaman zaman keser vursa da aslında bu kalabalık gerçekten hoşunuza gidiyor. Çünkü yalnız kaldığınız zaman kafanızdan kurarak insanların ufak tefek davranışlarına takılabiliyorsunuz. Hatta büyük olaylar yaşadığınız zaman çevrenizde dertleşeceğiniz kimseyi bulamamak sizi çıldırtabiliyor. Bu yüzden en azında telefonla konuşarak yalnız kaldığınız dakikaları bile doldurmaya çalışıyorsunuz. Hayatınızın kontrolünü başkalarına bırakmadan yaşarsanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Hayatın yoğunluğu içersindesin. Kendini ihmal etme. Yaşadığın tersliklerden kurtulacaksın. Yeni birisiyle tanışacaksın. Bu kişi hayatında önemli bir yer alacak. Senin için yeni bir hayat başlıyor.  Dışarıdan gelen eleştiriler seni rahatsız etse bile duymazdan gelmelisin. Yoksa çok üzülürsün. Dikkat etmelisin. İstediğin bir konuda başarılı olacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git