Kahve Falında Damla Görmek

Kahve Falında Damla Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.658 kez okundu.

Kahve falında damla görmek fal sahibine kadar ulaşan bir haberin doğru olduğunu ve yakında bu haberin etkilerinin hissedilmeye başlayacağını haber verir. Fal sahibi ailesinin zarar görmesini istemediği için bu haberi saklama ihtiyacı hissedebilir ancan başkalarından duymaları daha kötü olacağı için kendisi söylese daha iyi olacaktır. Fincanın dip kısmında çıkması, fal sahibine hareketli günlerin ve yorgun gecelerin haberini fısıldar. Bu hareket kişiye maddi rahatlık olarak geri dönse bile bütün koşturmacanın sonunda fal sahibi çok bitkin düşecek ve tatile ihtiyaç duyacaktır.

Fincandaki konumuna göre çok farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Örneğin fincanın ağız kısmında beliren damla sembolü veya sembolleri elinden gelen en büyük çabayı göstermesine rağmen etrafındaki çok bilmiş insanlara hiçbir şey beğendiremeyen fal sahibi ile yorumlanır. Bu durumdan iyice sıkılan kişi en sonunda kimseyi memnun edemeyeceğini ve insanların nankör olduğunu kabullenecektir. Fal fincanının kulp kısmında beliren damla sembolü ise ek gelir elde etmeye çalışan fal sahibinin daha az vaktini alan ama daha çok kazanmasına sebep olan bir iş bulacağına dalalettir. Eğer kişi erkek ise fal fincanın dibinde beliren iri bir damla sembolü, kişinin eşinin çocuk istemediğini ve bu yüzden aralarında uzun süren bir fikir ayrılığı meydana geleceğini işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre ufak tefek heyecanlar yaşanan bir günü simgeler. Eğer kişi bayan ise fincanın dibinde büyük bir damla sembolü görmek kendi kafa yapısına uygun bir kısmet ile yorumlanır. Fal tabağında belirmiş ise şimdiki sıkıntıların ilerde yaşanacak huzurun temeli olmasına dalalettir.

Kahve Falında Yağmur Damlası Görmek

Falına bakılan kişinin gereksiz düşüncelerle kendini yorduğuna işarettir. Kişinin hemen bu yararsız düşüncelerden kendini arındırması şarttır. Aynı zamanda takıntılı bir kişilik olduğunuzu, aklınıza takılan ufak bir şeyi bile beyninizde oldukça yorumladığınızı gösterir. Küçük detaylara takılan ve kendini boş yere umutsuz eden bir kişiyi temsil eder. Kafanızın bir hayli yoğun ve meşgul olduğunu gösterir. Kurtulamadığınız saplantılı fikirleriniz bulunuyor. Bir an önce bunlardan kurtulup kendinizi yenilemelisiniz. Aksi takdirde kendi elinizle hayatınız bir çıkmaza sokacaksınız. Çevrenizde gördüğünüz ya da sizin hakkınızda söylenenlerin çok etkisinde kaldığınızı gösterir. İnsanlar hep konuşur siz düşünseniz de düşünmeseniz de. Bırakalım konuşsunlar. Hayatınıza yön verecek olan kişi sizsiniz. Tıkayın kulaklarınızı çevrenize ve yaşamın tadın varın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git