Kahve Falında Çuval Görmek

Kahve Falında Çuval Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.865 kez okundu.

Kahve falında çuval görmek, genel olarak iyi olarak yorumlanır. Bazı fal yorumcuları tarafından maddiyata, bazıları tarafından aşk yaşamına, bazılarına göre de hayattaki sırlara işaret ettiği söylenir.

Çoğu zaman hayatta sahip olduğu sırları ile özdeşleştirilir. Büyüklüğü sırların fazla ya da az olması ile ilişkilendirilirken, ağzının açık ya da kapalı olması ise sırların ortaya dökülme durumu ile alakalıdır. Ağzı kapalı ise genellikle sırlarının tıpkı olmasını istediği gibi, onun istediği zamana kadar saklı kalacağına işarettir. Bazı durumlarda ise kişinin bir takım sırların sorumluluğunun altına gireceği olarak ifade edilir. Fincanda telvelerin oluşturduğu şekiller arasında ortaya çıkan kişinin yakın çevresi tarafından bir takım sırlara tabi tutulacağı ve kişinin bu sırları saklı tutabilmek için büyük bir çaba sarf edeceği söylenir. Aynı zamanda kişi bu sırların sorumluluğu ile birtakım sıkıntılı durumlar yaşayabilir. Fakat gösterdiği özveri ile kısa sürede altından kalkacak ve sırlarını aldığı kişi tarafından ömür boyu minnetle anılacaktır. Bunların yanı sıra bazı durumlarda da kişinin aşk yaşamı ile eş tutulur. Ağzı kapalı ve büyük ise yaşanmış güzel günlerle dolu bir geçmişi olduğunu fakat bazı durumlardan dolayı onları unutmaya çalıştığını gösterir. Fakat ne kadar geçmişi silmeye çalışsa da başarılı olamamaktadır. Bazı arka planda kalmış falcılara göre ise, maddiyat demektir. Boyutu miktarında para elinize geçecek ve başarılı günler sizi bekliyor demektir. Bununla beraber eğer ağzı açık ve içi dolu olmayan oluşmuşsa bu da, elinizdeki parayı boş işler için harcayacağınız ve tabiri yerindeyse har vurup harman savuracağınız anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Yük Taşıyan İnsan Görmek

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin aşırı hassas ve ince düşünen bir yapıda olduğunu işaret eder. Aynı inceliği karşısındaki insanlardan da bekleyen fal sahibi aslında çok sabırlı bir insandır ve çoğu hatayı görmezden gelebilir. Ancak damarına basıldığı anda etrafında kim varsa kırıp geçireceği için sinirli bir insan olarak bilinmektedir ama bunun gerçekle bir alakası yoktur. Fal fincanının ağız kısmına doğru belirmesi, fal sahibine kendisi gibi ince düşünen insanlar ile tanışma fırsatı bulacağını müjdeler. Fal sahibinin cinsiyetine göre değişkenlik gösteren yorumlar içerebilir. Örneğin fal sahibi erkek ise iş hayatını temsil eder ve iki zorlu tercih yapılması gerektiğini vurgular. Fakat fal sahibi bayan ise özel hayatı temsil eder. Çok zor verilen bir karara dikkat çekerek, bu kararın aile hayatına olumlu bir şekilde yansımasından dolayı mutluluk getireceğini işaret eder.

Kahve Falında Sırtında İnsan Taşımak

Geçmişte her insandan bir hasar almış oluşunuz artık insanlara karşı olan güveninizin yok olmaya başlamış olmasını ve buna dur demek için de oldukça seçici olan bir tavır sergilediğinizi işaret etmektedir. Sizler artık bu tutum sayesinde eskisi kayıp etmek yerine sadece yanınızda hak eden insanların bulunması ile her an kazanmaya başlamış olmanız ile de oldukça mutlu olduğunuzu da göstermektedir. İnsanların onlara karşı yaklaşımlarınızdan biraz rahatsız olsalar bile bir yandan da sizlere oldukça fazlası ile hak verdiklerini de işaret etmektedir. Çünkü bu tutum ile insanlara güvenmediğinizi değil sadece yanınızda hak eden insanların olmasını istediğinizi ortaya sergiliyorsunuz. Sizlerin her insan arasından seçecek olduğunuz hayat arkadaşınızın da sizlere olukça da iyi geleceğini de göstermektedir. Sizlerin bu tavrı ile hayatınıza girecek kişi hiçbir şekilde ne sizlerin güvenini kıracak ne de kırılmasına neden olacak bir durum ile karşı karşıya gelmenize izin verecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git