Kahve Falında Çukur Görmek

Kahve Falında Çukur Görmek
1 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.655 kez okundu.

Kahve falında çukur görmek, sıkıntılı günlerin yakında olduğunu, çevresindeki insanlara karşı dikkatli olması gerektiği anlamını taşır. Kişinin etrafındaki bir takım insanlar kötü niyetli planlar içerisinde olduğundan ikili diyaloglarda çok dikkatli olmak gerekebilir. Çevresindeki insanlar arasında kimin dost kimin düşman olduğunu çok iyi ayırt etmeli, eksisi ve artısı ile tüm arkadaşlıklarını gözden geçirmeli, buna göre hayatından çıkarması gereken insanları çıkarmalı, doğru kişilerle yola devam etmelidir. Bu ay dostluklar için bir eleme ayı olabilir. Ancak kurunun yanında yaşı yakmamaya da özen göstermek gerekir.

Mevcut olan bir rahatsızlığın ya da yakalanma riski yüksek olan bir hastalığın da haberini verebilir. Mevsim geçişlerine ve soğuk hava şartlarına karşı önlem alınmalı, iyi korunmalıdır. Önümüzdeki kış mevsimi, bir takım hastalıkların oluşmasına ön ayak olabilir. Bazı fal yorumcularına göre falda çukur görmek, kişinin çok parası olacağını ve bu servetini kimsenin bilmesini istemeyeceğini, zaman içerisinde serveti arttıkça da git gide cimrileşeceğini işaret edebilmektedir. Kapanıyor gibi bir şekil almış ise geçmişine sünger çekecek ve hayatını düzene sokacak, yaşamı gittikçe anlamlanacak sevgi dolu günler yaşayacak demektir.

Yorucu bir hafta geçireceğiniz için ay sonuna doğru kendinizi memleketinize atmak isteyebilirsiniz. Nişanlınızla görüşme isteğinizde sizi bu seyahate itecek ve tüm yorgunluğunuz geçecek. İzninizi uzatmak istiyorsunuz ama bu size pahalıya mal olabilir. Maddi sıkıntı çekmek istemiyorsanız işlerinizin başına bir an önce dönmelisiniz. Yapmanız gereken acil alışverişler çıkacak. Size değer veren birini kaybetmek üzeresiniz.

Kahve Falında Bataklık Görmek

Özellikle yakın çevrenizde, hayatın her alanında giderek dibe batmakta olan ve sizi de yanında götürmek isteyen insanların var olduğunu gösterir. Bu insanlar ailenizin içinde olabileceği gibi, arkadaş çevrenizden birileri de olabilir. Çok iyi gittiğini düşündüğünüz bir ilişkiniz olabilir ancak yakın zaman içinde sevgilinizin sizden bazı tuhaf talepleri olmaya başladığını fark edeceksiniz. Bu talepler maddi anlamda sizi zora sokabileceği gibi, manevi olarak da sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle sevgilinize kayıtsız şartsız güvenip bağlanmadan önce mutlaka mantığınızı devreye sokmalısınız.

Durağan bir biçimde ilerleyen ve her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünüz hayatınızın giderek daha çok zora girmeye başlayacağını gösterir. Eğer çok belirgin bir biçimde görebiliyorsanız bu zorluklar biraz uzun sürebilir. Ancak daha silik görüyorsanız yaşayacağınız zorlukların dozu da o ölçüde az olacaktır. Ayrıca insan ilişkilerinizde kime güvenip kimden sakınmanız gerektiği konusunda yeniden bir değerlendirme yapmalı ve aklınızı kalbinizden her zaman bir adım önde tutmaya gayret göstermelisiniz. Aksi takdirde duygusal olarak sizi çok etkileyen insanlardan büyük zararlar görebilirsiniz. Dikkatli olmadığınız takdirde kendinizi bir anda başladığınız noktada bulabileceğinize işaret eder. İş ortamda yakaladığınız başarıyı kıskanan ve aslında en yakınınızda olan çalışma arkadaşlarınız, arkanızdan bir takım işler çevirerek sizi batırmaya çalışabilir. Yanlış arkadaş gruplarına dahil olmak, bugüne kadar elde ettiğiniz tüm başarının bir anda çöpe gitmesine neden olabilir. Tamamen dibe batmamak ve zor durumda kalmamak için arkadaşlık ve duygusal odaklı ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git