Kahve Falında Çubuk Görmek

Kahve Falında Çubuk Görmek
1 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.476 kez okundu.

Kahve falında çubuk görmek, üç vakte kadar evinize gelecek olan bir misafirin habercisidir. Evinizde konaklayacak olan bu misafir kısa süreli değil, uzun süre sizinle birlikte yaşayacak ve yatılı olarak gelecektir. Misafir konusunda bir miktar endişe edeceksiniz ancak zamanla endişelerinizin yersiz olduğunun farkına varacaksınız. Çünkü atalarımızın da dediği gibi misafir kısmeti ile gelir, sizin de misafiriniz ile birlikte yaşayacağınız bu dönemde kısmetiniz ve bereketiniz hayli artacak. Falda çıkan çubuk işareti ile ilgili genelde maddi konularda yorumlar yapılmaktadır. Fal sahibi bekar bir kimse ise, maddi durumu oldukça iyi olan bir kişiden evlilik teklifi alacak veya evlilik doğrultusunda bir adım atacak demektir. Evli olan fal sahipleri için ise, çubuk simgesi, ailenin maddi durumunun eşlerin her ikisinin de gayreti ve çalışması ile artacak, oldukça iyi durumda olacak demektir.

Kişinin eline beklenilmeyen bir anda ulaşan yüklü miktarda para demektir. Kahve falı yorumlayanların büyük çoğunluğuna göre, beklenilmeyen bu para loto gibi şans oyunları aracılığı ile gelecektir. Fal sahibi, yapacağı yatırımlar neticesinde maddi açıdan oldukça refah ve lüks bir yaşam sürecektir.

Unutmak istediğiniz ama her gece rüyalarınıza girmesine engel olamadığınız acılar taşıyorsunuz. Size tüm yaşadıklarınızı unutturacak ve güçlü bir erkek olduğunuzu tekrar hissettirecek bir kadınla tanıştırılacaksınız. Tanışmanıza vesile olan arkadaşınızın size güzel bir haberi daha var. Evlatlarınızın ders konusundaki eksiklerini kapatmanız şart. Beklemediğiniz bir kişiden duyacağınız cümleler sizi biraz şaşırtacak ama gereken cevabı hemen vereceksiniz.

Kahve Falında Uzun Kalın Çubuk Görmek

Genellikle olumlu yorumlar içermektedir. Borçları varsa kısa bir süre içinde borçlarından kurtulacaktır. Yakın bir dostundan ya da birinci dereceden bir akrabasından maddi yönde destek alır ve o sayede bu sıkıntılarını atlatır. Kişi borç içinde değilse de o zaman yakınında bulunan bir kişiye, özellikle bir akrabasına maddi bir yardımda bulunacağı ve o kişiden bu olay sonucunda manevi yönden destek alacağı anlamına gelmektedir.

Kariyere de işaret eder. İş yerinde büyük bir saygınlığa ulaşacağı, terfi edeceği, iş arkadaşlarıyla iyi ilişkiler içerisinde olacağı, maaşında bir artışın meydana geleceği, patronu ve diğer çalışanları tarafından sevileceği anlamına gelir. Eğer kişi erkek ise yeni bir iş kurma yoluna da gidebilir. Bu işte de çok başarılı olacağı ve kazancını arttıracağı şeklinde de yorumlanır. Kadın ise yeni bir işe başlayacağı ve sonucunda yüksek mertebelere ulaşacağı şeklinde de yorumlanır.

Yaşamış olduğun kötü olaylar seni oldukça yıpratmış. Bir bayanın yardımı sayesinde bu kötü zamanlarını atlatacaksın. Bir arkadaşına, sana yapacağı bir hata nedeniyle sırt çevireceksin. Aniden çıkacağın kısa bir yolculuk sana büyük kismetler getirecek. Uzun bir yoldan gelecek olan bir insanla büyük bir aşka yelken açacaksın ve sonunuz çok hayırlı olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git