Kahve Falında Cübbe Görmek

Kahve Falında Cübbe Görmek
13 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.295 kez okundu.

Kahve falında cübbe görmek pek yakında tereddüde düştüğünüz bir konuda, bilgi sahibi ve alim olan birine danışacağınızı gösterir. Şüphe duyduğunuz konu aileniz, eşiniz ya da çocuğunuz hakkında olabilir. Başvurduğunuz bu ilim sahibi kişi size sadece gerçekleri söylemekle kalmayacak; aynı zamanda ömrünüz boyunca size rehberlik edecek bir takım tavsiyelerde de bulunacaktır. Falda aynı zamanda yakın bir zamanda uğradığınız bir haksızlığın, sizi yürekten savunacak bir kişi tarafından açıklığa kavuşturulacağı şeklinde de yorumlanır. Uzun zaman önce üzerinize atılan ve sizi çok üzüp oldukça fazla yıpratan bu haksızlık, kısa bir zaman içerisinde ortaya çıkacak ve sebep olan kişiler hak ettikleri cezayı fazlasıyla alacaklar. Sizler için gelen kötü niyetli insanların ve yalanların bir arada olduğu zaman dilimini işaret etmektedir. Sizler her ne kadar her insanın içinde mutlaka bir iyi niyet ve masumiyet olduğuna inanıyor olsanız bile bu son zamanlar içerisinde son yaşayacaklarınız ile artık bu duruma karşı olan inancınızı da yitirmek üzere olduğunuzu göstermektedir. İnsanların içerisinde yer alan o kötü niyetlerden artık hepsinden ayrı ayrı olarak nasibinizi alıyor oluşunuz da sizlere öyle bir zorluk verecek ki bu da sizlerin insanlara olan güveninizin bitmesine neden olacak. Artık insanlardan hem nefret etmeye başlamanızı hem de onlardan bir hayli kendinizi uzak tutmanızı da göstermektedir. Sizlere yaklaşan ve aslında dindar gibi görünüp fakat din ile alakası olmayan insanları da işaret etmektedir. Bunlar sizlerden hem maddi hem de manevi olarak destek alarak ilk fırsatta da sizleri bırakıp gideceklerini ifade etmektedir. Her şey bu kadar iyi gibi duruyor olsa bile artık kötü yönlerini de görmelisiniz.

Üzerinde çalıştığınız konuda uzmanlaşacağınızı, bununla da kalmayıp aynı konu üzerine yüzlerce yetenek yetiştireceğinizi gösterir. Yıllar sürecek çalışmalar ve elde edeceğiniz birikimler sonucunda herkesin saygı duyduğu ve aranan bir isim haline geleceğinize işaret eder. Ayrıca bu süreç boyunca bilgi dolu birçok insanla bir araya gelip onların desteklerini de alarak eşsiz başarılara imza atacağınızın açık bir göstergesidir. Gösterdiğiniz azim ve istikrarlı duruş sayesinde karşılaştığınız hemen hemen herkes sizi takdir edecek ve başarılarınızın devam etmesi için iyi temennilerde bulunacaktır. Ancak ne kadar büyük başarılar elde ederseniz edin asla rehavete kapılmamalı, hızınızı kesmeden ilerlemeye başladığınız yol üzerinde azimle devam etmelisiniz. Bilgeliğin, adaletin, anlayışın ve zorluklardan kolaylığa çıkmanın en bilinen simgelerinden bir tanesidir. Azimle çıktığınız yollar, mutlaka sizi hedeflerinize ulaştıracaktır.

Kahve Falında Cübbeli Adam Görmek

Bir kaç gün içinde tüm borçlardan kurtularak rahat bir nefes alacağınıza, yakın bir zamanda elinize bol miktarda bir para geçeceğine, sürprizlerin sizi beklediğine de işaret eder. Bir aile yakınınız sizi ziyarete gelebilir. Yalnızlıktan epey sıkıldığınız bu günlerde bu misafir size ilaç gibi gelecektir. Ani değişimler yaşamak sizi epey rahatlatacaktır. Bu günlerde ani değişimlere ve sürprizlere olun. Yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.

Yeni birinin hayatınıza gireceğinin göstergesidir. Bu kişi ile birlikte hayatınız baştan sona değişebilir. Maneviyata daha fazla yönelebilirsiniz. Bu kişi kısa süre içinde sizi epey etkileyecek ve hayata olan bakış açınızı da değiştirecektir. Onun sözleri ile hayatınız yeniden şekillenebilir. Uzun süreden beri aradığınız o huzuru sonunda bulacaksınız. Hayatınıza giren bu kişi kısa zaman içinde hayatınızın bir parçası haline gelecek. Çok kısa bir süre içinde ilişkiniz ile ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Bir kaç ay içinde ilişkiniz çok farklı boyutlara taşınabilir. Sonradan üzülmemek için iyice düşünmeli ve emin adımlar atmalısınız.

Her şeye burnunu sokan insanlardan hiç haz etmiyorsunuz ve bu konuda asla kibar olamıyorsunuz. Düğün arifesinde sivri dille uyarmak zorunda kaldığınız bir yakınınız dedikodu kazanını kaynatmaya başladı bile. Artık olayları tersine çevirme şansını olmadığına göre sessiz kalıp takmıyor edasına girerek akıllılık edeceksiniz. Güzel bir dileğiniz bu aralar gerçek olacak. Grip olmak üzeresiniz fakat bu balayına gitmenize engel olamayacak.

Kahve Falında Cübbeli Hoca Görmek

Genel olarak olumlu ve hayırlı olarak yorumlanan fallar arasındadır. Hayatınızda meydana gelen güçlüklerin ve sıkıntılı dönemlerin kolaylıkla üstesinden geleceğinizi ve fazla zarar görmeden atlatacağınızı göstermektedir. Ayrıca bu dönemde sevdiklerinizin de yanınızda olacağını ve size destek olacaklarını işaret etmektedir. Uzun süredir hayatınızda olan sıkıntıların son bulması ve mutlu, huzurlu günlerin çok yakında olması olarak yorumlanmaktadır. Bu sıkıntılarınız bir daha tekrar etmeyecek ve aynı sorunlarla yüzleşmek durumunda kalmayacaksınız.

Diğer yandan hayatınızda olmasını ya da gerçekleşmesini çok istediğiniz bir dileğinizin gerçek olacağını ve bundan mutluluk duyacağınızı göstermektedir. Hayatınızda meydana gelecek olan bu gelişme sizi ve sevdiklerinizi olumlu yönde etkileyecektir. Tüm bunların yanı sıra manevi yaşantınızda meydana gelecek olan olumlu gelişmelerin de habercisidir. Yakın zamanda tanıştığınız bir kişi, manevi yaşantınızda yaptığınız hataların farkına varmanızı sağlayacak ve bunları değiştirmeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Yapacağınız bu değişimler köklü değişimler olacak ve hayatınızın sonuna kadar size eşlik edecektir.

Yeni bir ilişkiye başlayacaksın. Hazır olun. Fakat önceden yaşadığın tecrübeden dolayı güven sorunu yaşamaktasın. Sabırsız bir yapıya sahipsin. Bu yüzden bunalım içerisindesin. Daha sakin, durağan olman çok iyi gelecektir. İsteklerinin bir kısmı kısa bir zaman içerisinde gerçekleşecektir. Denizli bir yere seyahat etmeyi düşüneceksiniz. Bu aralar işinizi çok ihmal ediyorsunuz. Sizin kötülüğünüzü isteyen arkadaşınız çevrenizde dolanmaktadır. Dikkat ediniz. Geçmişe karşı bir özlem içerisindesiniz. Yeni birisine kapılarınızı açmak istiyorsunuz fakat geçmişte yaşadıklarınızdan dolayı güven sorunu yaşamaktasınız.  Maddi durumdan biraz sıkıntıya düşeceksiniz. Sevindirici bir haber alacaksınız. Bütün sıkıntılardan kurtulacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git