Kahve Falında Çöl Görmek

Kahve Falında Çöl Görmek
29 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.280 kez okundu.

Kahve falında çöl görmek, daha çok kendi yaşam doğrultusu içinde yaşamaya çalışan, dış faktörlerden uzak bir yaşamayı tercih eden, üzüntüden, tasadan ve şiddetten uzaklaşmak için büyük bir rahata tabir edilir. Hiç beklenmedik kişilerin veya hayırlı haberlerin müjdesi olarak simgelenir. Uzun zamandan beri hayatında yani sıkıntı veren birçok durumdan kurtulacağına ve onu mutlu bir geleceğin beklediğine işaret eder.

Yoksulluktan zenginliğe, hiç beklemediği ve ummadığı birinden mirasa ve mala kavuşacağına ve uzun bir süre mücadele içinde olan durumdan hal ettiği saygılıyı ve gücü elde edeceğine yorumlanır. Bir başka yoruma göre ailesinden ve çevresinden uzakta yaşamaktan kaynaklı can sıkıcı olayların biteceğine ve yakın zamanda ailesine ve yakın çevresine kavuşacağına tabir edilir. Hayatında çektiği hem maddi hem de manevi sıkıntıların son bulacağı, ardından uzun bir tatile çıkmanın aileye iyi geleceğine tabir edilir. Aşk hayatınızın düzene gireceğine, sizleri oldukça yüklü kazançların beklediği, çok istediğiniz ve arzu ettiğiniz hayırlı bir erkek çocuğa kavuşacağınıza, yakın bir zamanda çevrenize taşınan birileriyle tanışacağınıza ve bu arkadaşlar sayesinde sizleri güzel günlerin beklediğine tabir edilir. Manevi anlamda bir takım huzursuzluklardan kaynaklanan endişelerin ortadan kalkacağına geleceğine hiçbir şekilde korkuyla bakmaması gerektiğine, onu güzel ve huzurlu günlerin beklediğini simgelemektedir. Yakın çevresinde sevilen ve sayılan biri olduğunu gösterir. Kazançlarınızın çok olacağına ve bu kazançlardan dolayı da etrafınızda çok insanın olacağına işaret eder. Bununla birlik güzel dönemlerin sizi beklediği ve kaybetmiş olduğunuz tüm malınızı geri alacağınıza tabir edilir. Azminizden dolayı elde ettiğiniz aşka, huzura, sevgiye, mutluluğa ve ailede saadetine yorumlanır.

Kişisel hayatınızda bir takım değişiklikler yapacağınızın habercisidir. Özellikle iç dünyanızı renklendirecek, ruhunuzu doyuracak bir döneme giriyorsunuz. Özellikle hayatınızda hoşnut olmadığınız detayları düzelteceğinize bir işarettir. Çevrenizde sizi mutsuz eden ve kötülüğünüzü isteyen kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız. Aynı zamanda beraber olduğunuz kişiyle de eğer mutlu değilseniz ilişkinizi de bitirebilirsiniz. Her türlü hayatınızda hoşnut olmadığınız kişileri yaşamınızda çıkartıp daha güzel bir hayata yelken açacaksınız. Eğer işinizden memnun değilseniz iş değişikliği yapabilirsiniz. Tazelenmiş ve yepyeni bir hayat sizleri bekliyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git