Kahve Falında Çoban Görmek

Kahve Falında Çoban Görmek
16 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.502 kez okundu.

Kahve falında çoban görmek, genellikle iyi şekilde yorumlanmaktadır. Bir konu hakkında hak sahibi olacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda etrafınızda bulunan kişiler de bu duruma destek verebilirler. Aşk hayatınızda da bir takım değişikliklerin olacağını anlatmaktadır. Karşı cinsten gelecek olan bir hediyeye ya da büyük bir sürprize işarettir. Evli ise yakın zamanda bebek haberi alınabileceğini gösterir. Aşk hayatı için tutkulu bir döneme sahip olunacağını ifade eder.

İş hayatı hakkında da yorumlanır. Kişinin bazı sıkıntılara gireceğinizi gösterir. Genellikle iş ile ilgili maddi sıkıntılar ortaya çıkacaktır ancak bu sıkıntılı dönem de hemen geçecektir. Yakın bir zamanda terfi haberi alınacağı şeklinde de yorumlanır. Etrafında bulunan şekiller ile daha farklı yorumlara da açık bir semboldür. Eğer falınızda kaval çalan bir çoban var ise yakın zamanda alacak olduğunuz bir düğün haberine delalet eder.

Bazı tabircilere göre nostaljik ve sizi oldukça mutlu olacağınız özel biri ile güzel bir gün geçirilecek olarak yorumlanır. Fakat diğer bir ifade ile bu dönemlerde iş hayatınızda veya özel hayatınızda yaşadığınız bazı olumlu gelişmelerin anlık bir görüntü olduğu ve bu nedenle sizi pekiştirmesi açısından olumlu fakat bir an havaya girmeniz açısından ise olumsuz bir olaydır. O yüzden elinizden geldiğince sevinç sarhoşluğu içinde kalıp oldu demek yerine o anın keyfini çıkarttıktan sonra yine elinizi sıkı tutmanızda fayda vardır. Bir anlık şeyler ancak size yön verebilir, mutlu olmanızı sağlayabilir ama sonrasında hayalden uyanmakta vardır.

Kayıp değerli bir eşyanın çalınması olarakta yorumlanız. Fincan da sembollerin alt ve üstte oluşu yanında başka bir sembolün oluşuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer sembol fincanın kulpunda görünmüş ise bu zaman açısından bu gün bu hafta içinde gibi kısa zamanı belirtirken, aile efradını ve hane içini ifade eder. Eğer kulp kısmında görünmüş ise ev içinde bir kayıp olacağı anlamına gelir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git