Kahve Falında Çivi Görmek

Kahve Falında Çivi Görmek
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.060 kez okundu.

Kahve falında çivi görmek inatçılık konusunda biraz abartılı tavırlar sergileyen kişi ile yorumlanır. Fal sahibini bıktıran ve gereksiz yere vakit harcamasına neden olan bu insan ile baş edebilmenin tek yolunun ona uzun bir uğraş vermek olacağını simgeleyen çivi sembolü, çok yakın bir zamanda bu dertten kurtulunacağını işaret eder. Eğer fal fincanının dip kısmında birkaç tane çivi sembolü varsa, ayrıca bunlar bir tahta üzerinde çakılmış halde görünüyorsa fal sahibinin özel hayatına dikkat çeker. Kafayı taktığı bir insana aleni olarak niyetini belli eden fal sahibi, mücadelesi uzun sürse bile karşıdakinin gönlünü fethedecektir.

 

Bazı insanların sizi mutsuz edebilmek için özellikle çaba sarf ettiklerini ve iğneleyici laflar kullanmaya özen gösterdiklerini işaret eder fakat başarılı olamadıklarının kendileri de farkındadır. Hatta sizin durumu hiç ciddiye almadığınızı fark edip sinirden hop oturup hop kalktıkları da doğrudur. Eğer fal fincanının kulp kısmında beliren bir çivi simgesi varsa şimdiye kadar yaşadığı kırgınlıkları ve ihmalleri biriktirip hak eden insanların gözüne tek tek sokan fal sahibi ile yorumlanır. Bu şekilde davranmamak için büyük çaba gösteren fal sahibi sabrının sonuna gelerek karakterini değiştirecektir ve bundan sonra herkse ona daha saygılı olmak için özen gösterecektir. Fal tabağında çok daha farklı anlamlara gelebilmektedir ve fal sahibinin geleceği hakkında da ip uçları verir. Hedefleri olan ve hedeflerini gerçekleştirebilmek için çaba gösteren fal sahibini ileride çok başarılı olacağını simgeleyen çivi sembolü, tabağın ortasında ise daha fazla gayret gösterilmesi gerektiğine dalalettir.

Kahve Falında Çekiç Görmek

Hayatınızdaki tüm olumsuzlukları ve sıkıntıları bir kenara atacağınızı gösterir. Mutlu bir gelecek için atacağınız adımlar, ileride rahat ve huzurlu bir yaşama sahip olmanızı sağlayacak. Temiz ve titiz bir kişilik olduğunuzu da gösterir. Gereksiz takıntılardan kendinizi arındırmalı ve kendinizi rahatlatmalısınız. Çevrenizde canınızı sıkmak isteyen kişiler olabilir fakat siz bu kişilere fırsat vermemelisiniz. Kafanızı karıştıracak bir haber alabilir ve ikilemde kalabilirsiniz.

Kahve Falında Vida Görmek

Son zamanlarda yaşadığın aksilikler olumsuz düşüncelere kapılmana neden olmuş. Anne ve babanın desteği ile büyük bir sıkıntının üstesinden geleceksin. Aynı zamanda evliliğinle ilgili harika bir gelişme gerçekleşecek. Eşinden alacağın bir bebek haberi evliliğinin canlanmasını sağlayacak. Bu aralar harcamalarına dikkat etmeli ve yatırımların için gerçekçi adımlar atmalısın. Belki bir iş değişikliği yapabilir ve de kazancını ikiye katlayabilirsin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git