Kahve Falında Çıplak Adam Görmek

Kahve Falında Çıplak Adam Görmek
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.306 kez okundu.

Kahve falında çıplak adam görmek, temizlenmeye, ruhsal olarak arınmaya işarettir. Fal sahibi son zamanlarda yaptığı birkaç şeyden dolayı çok pişmanlıklar yaşamış, çok üzülmüş. Ettiği tövbeler, dualar sayesinde ruhu arınacak, vicdanen zaman içinde rahatlamaya başlamıştır. Faldaki çıplak adam vücudu ikaz niteliğinde olup, mutlaka dua etmesi, tövbe etmesi gerektiğine delalet eder.

Kahve Falında Çıplak Adam Görmek Ne Anlama Gelir?falda çıplak adam görmek

Falda çıplak adam görmek aynı zamanda özgürleşmeye de yorumlanır. Dertler, sıkıntılar, kötü yaşam koşulları, borçlar sona erecek, kişi hiç hayatında rahatlamadığı kadar rahatlayıp, huzur bulacak, bundan sonraki hayatı refah, rahat, bolluk ve bereket içinde geçecektir. Üstünlük anlamı da taşır falda çıplak adam sembolü. Üstünlüğünü ispat edebileceği bir fırsat çıkacak fal sahibi kişinin karşısına ve bu fırsatı oldukça verimli değerlendirerek iş konusunda birçok da kapının açılmasını sağlayacaktır. Bu şanslı dönem ardından maddi açıdan bereketli bir dönemin de gelmesini sağlayacak.

Falda Çıplak Adam

Çıplak adam görmek, fal sahibine sıkıntı veren, cefa çektiren bir insanın sonunda hayatından gideceğine de işaret eder. Hayatınızdaki çok canınızı sıkan bu insandan ne yapsanız da vazgeçemiyordunuz, vazgeçseniz bu sefer karşıdakinin ısrarları, tehditleri sizi pes ettiriyor ve geri dönüyordunuz mecburen. Son günlerde kafanızı da oldukça meşgul ediyordu bu problem. Bir karar alacak olsanız bu konuda, vicdanınıza yeniliyor, istediğiniz doğrultuda kararlar alamıyordunuz. Tüm bu olumsuzluklar, kısır döngü son bulacak, bu insan kendi isteğiyle, bir daha dönmemek üzere hayatınızdan gidecek sonunda ve siz bu gitmenin ardından ne üzülecek, ne de vicdan azabı çekeceksiniz artık. Tabiri caizse özgürlüğünüze sonunda kavuşacaksınız.

Kahve falında çıplak adam görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda çıplak adam görmenin anlamı ve çıplak adam kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git