Kahve Falında Çınar Görmek

Kahve Falında Çınar Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 7.128 kez okundu.

Kahve falında çınar görmek, her zaman ve her anlamda iyiye yorumlanmaktadır. Fal fincanında beliren çınar figürü fal sahibinin rahat ve huzurlu aynı zamanda da uzun bir yaşam süreceğini işaret etmektedir. Çünkü çınar sembolü uzun ömrü ve sağlam karakteri ifade eden bir ağaç olması nedeni ile fal sahibine umut vermektedir. Diğer bir  falcının yoruma göre ise ev sahibi olmak ve sağlam temeller üzerine kurulmuş bir yuva olarak yorumlanmaktadır.

Fal sahibinin evli veya bekar olmasında göre farklı anlamlara gelmektedir. Fal sahibi evli ise ve çınar ağacının dallarında meyve figürleri de varsa; fal sahibinin ailesinin genişleyeceğini yani bir çocuk haberi ile sevineceğini haber verir. Eğer fal sahibi evli değil ise yakın zaman da kısmetini bulacağı anlamına gelir. Çınar figürü ile yaprakları gayet belirgin bir şekilde çıkmışsa, fal sahibinin yapacağı evlilik yakın çevresinin genişleyeceği yeni arkadaşlıklar edineceği anlamına gelmektedir. Fal sahibine olumlu bir enerji dinginlik vermektedir. Yakın zaman da alacağınız önemli kararlar size rahat bir yaşam ve huzuru da birlikte getirecektir. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir çınar sembolü veya çınar yaprağı, fal sahibinin her an sırtını dayayabileceği bir dosta sahip olacağı anlamına gelir. Fal tabağında belirmiş ise fal sahibinin eşini simgeler. Fal sahibinin eşi, ona verdiği enerji ile doğru karaları vermesini hayatını doğru yönde planlamasını sağlayacaktır. Çınar sembolü ne kadar büyük bir şekilde belirmiş ise etkisi de o kadar fazla olacaktır.

Kahve Falında Çınar Yaprağı Görmek

Sen her ne kadar kendine olukça çok bakmayı seviyor olman ve her ne olur ise olsun hastalanmamak için de her şeyi yapıyor olduğuna da işaret etmektedir. Sen  her ne kadar bu hayata atıyor olduğun her adımda oldukça temkin olmayı tercih ediyor olsan bile bazen ellerin arasında olmayan şeyler yüzünden de ister istemez soğuk algınlığı kadar basit olan bir hastalık ile geçiştirebilir iken bir yandan da oldukça ağır olan hastalıklar ile de karşılaşabilirsin. Sen de daha çok kendin için olan şeyleri yapmayı tercih etmeli ve her ne kadar hastalık ile karşılaşıyor gibi olsan bile kendini korumak amacı ile bir hastaneye gidebilir veya da çözümünü biliyor olduğun şeyleri de deneyebilirsin.

Bir yandan da senin belin ya da başın ile ilgili olan ve biraz canını yakacak olan sağlık problemlerine de işaret eder. Sen de bu durumlarda bile hala işim ya da evim demeyi tercih eder ve kendine dinlenmek için pek de zaman ayırmaz isen işte sonucu seni daha da üzebilecek kadar kötü olan yerlere gidebilir ve sen de daha da kötü olan şeyler ile karşılaşabilirsin. Her şey bu kadar basit iken sen de bir hastaneye giderek küçük ya da büyük olan önlemleri almayı daha çok tercih edebilirsin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git