Kahve Falında Ceviz Görmek

13.07.2015
Kahve Falında Ceviz Görmek

Kahve falında ceviz görmek, zekanın ve bu zeka sayesinde gelecek zenginliğin habercisidir. Yakın bir zamanda hem kendinizi geliştirmek hem de daha donanımlı bir hale gelip zeka seviyenizi arttırmak için elinize büyük bir fırsat geçebilir. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeli ve size verilen şansı sonuna kadar kullanmalısınız. Çünkü bu fırsat ömrünüz boyunca elinize bir defa geçecek ve doğru şekilde kullanmadığınız takdirde her zaman bunun pişmanlığını yaşayacaksınız.

Aşk Hayatı

Bu dönem, şansınız aşktan yana olacak ve çok beklediğiniz o hislere kavuşacaksınız. Hayatınızda çoğunlukla boş yere sevilmiş ve sevmiş gibi hissetmişsiniz gibi gözüküyor. Bu durum, sizi aşktan soğutmuş ve kimseye bir daha güvenememe problemi oluşturmuş. Fakat bu bir kaç ay içerisinde hayatınızın aşkı ile karşılaşabilirsiniz. Sanki o da sizi bekliyor gibi gözüküyor. İkinizde aşka olan inancınızı tam kaybedecekken birbirinizi bulacaksınız ve yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. İlk başta bunun aşk olup olmadığını anlamak sizi zorlayabilir ve kafanız karışabilir fakat öyle saf duygular içine gireceksiniz ki kendinizi bir anda kaybolmuş olarak göreceksiniz.

Aşkım derinlikleri içinde kaybolacaksınız. Gerçekten aşık hissetmek, hayatınızı her anlamda daha güzel etkileyecek, daha mutlu ve pozitif bir insan olacaksınız. Karşınıza çıkan bu kişi de tıpkı sizin gibi gözüküyor. Kişisel özellikleriniz ve davranışlarınız birbirine çok benzediği için güzel bir uyum yakalayacaksınız ve uyum içerisinde, güzel, anlamlı, uzun süreli bir aşk yaşayacaksınız. Bu yaşadığınız aşk öyle derinden olacak ki birbirinize şiirler, şarkılar yazacaksınız ve romantik dakikaların dibine vuracaksınız. Hayatınız boyunca geçirdiğiniz en romantik anları beraber yaşayacaksınız.

Resmen sizlerin mutlu olmanız için gözlerinizin içine bakan kişileri işaret etmektedir. Bunu görür ve o kişiye bir şans verir iseniz de o kişi ile mutlu bir beraberliği yakalayabilecek olduğunuzu da işaret etmektedir. Evli olan bireyler için de aniden gelen bereketli bebek haberlerini de işaret etmektedir. Torun ya da çocuk gibi oldukça kutsal olan bir bebeği ve onun ile gelen bereketin yanı sıra oldukça eğlenceli olan tatlı yorgunlukları da göstermektedir. Bu tatlı yorgunluklar ile de mutlu olmayı becerebilir iseniz ülkeniz için oldukça hayırlı olan bir evlat da yetiştirebilirsiniz.

Hem sizin hem de sevdikleriniz için faydalı olacak haberlere işaret eder. Hayatınıza sizi zekasıyla etkileyecek biri girebilir ve sakin bir dostluk olarak başlayan ilişkiniz kusursuz bir aşkla devam edebilir. Bu durumda onun düşünme tarzı, olaylara bakış açısı ve sorunlarını zekasını kullanarak çözme biçimi bir süre sonra sizi de etkileyecek ve siz de olaylara ne kadar profesyonel bir biçimde yaklaşmaya başladığınızı fark edip kendinizle gurur duyacaksınız. Aşk hayatınızdaki bu olumlu değişim, iş ve aile yaşamınıza da yansıyacak. Aklını ustaca kullanan insanların simgesidir. Akılcı bir biçimde çözülen problemler, herkesi hayretler içerisinde bırakacak kadar zekice yaklaşımlar ve her işte mutlaka kusursuz bir başarı elde etme gibi muhteşem olayları hayatınızın rutini haline getirmek için biraz daha sabırlı olup beklemeniz yeterli olacaktır.

Para

Parasal anlamda oldukça rahatlayacaksınız ve kendinize olan güveniniz artacağına işaret eder. Finansal anlamda uzun zaman sonra en rahat hissettiğiniz anları yaşayacaksınız. İhtiyaçlar doğrultusunda hareket etmek yerine istekleriniz doğrultusunda hareket de edebileceksiniz. Bu da daha rahat ve kaygısız bir şekilde hareket etmenizi sağlayacak. Uzun zamandır beklediğiniz bir yerden para gelebilir ya da ailenizden miras olarak size yüklü miktarda para bırakılabilir. Elinize geçecek olan bu para birkaç ay içerisinde gelecek ve tüm dertlerinize derman olacak.

Maddi bakımdan rahatlayacaksınız ve bu uzun bir süre boyunca devam edecek gibi gözüküyor. Elinizdeki parayı güzel değerlendirmek ve gelecekte de kullanmak adına yatırım yapmaya karar verebilirsiniz. Bu karar sizin gelecekte çok daha iyi yerlerde olmanızı sağlayacak. Ayrıca finansal gelişmeler, özel hayatınızı da olumlu yönde etkileyecek. Elinize geçen yüklü miktarda para hiç tanımadığınız insanlar ile tanışmanıza neden olabilir hatta aşkınız ile mutlu sona kavuşabilirsiniz. Aşkınızı evliliğe taşıyacak adım olan paranın gelmesi, sizi çok mutlu edecek ve hemen hazırlıklara başlayacaksınız.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönem aile bakımından oldukça şanslı olduğunuz bir dönem olacak gibi gözüküyor. Uzun zamandır aileniz içinde yaşanan küslükler son bulacak ve yeniden eski günlerdeki gibi mutlu bir aile olmaya ilk adımı atacaksınız. Ailenizdeki üyeler arasında bir dönem çok ciddi sorunlar olmuş gibi gözüküyor. Bu durum hem yakın hem uzak tüm akrabaları etkilemiş, küslükler meydana gelmiş ve en önemli anlarda ayrı kalmaya neden olmuş. Sizin ve diğer bazı aile üyelerininin katkısı sayesinde tüm bu küslükler son bulacak, yeniden aile olacaksınız.

Bu barışma süreci, oldukça başarılı bir şekilde ilerleyecek ve birkaç ay içerisinde tıpkı eksi günlerde ki olmayı başaracaksınız. Daha sonrasında eski günleri yad edecek, beraber geçiremediğiniz vakitlerin telafisini yapacak ve uzun sohbetlere dalacaksınız. Aileniz ile geçirdiğiniz bu verimli günler çok daha mutlu hissetmenize neden olacak. Yeniden kendinizi bulacaksınız. Özellikle küslüklerden hiç hoşlanmadığınız gözükmekte bu yüzden, barıştırmak için oldukça emek sarf etmişsiniz ve emeklerinizi karşılığını da alacaksınız.

Tüm iyi niyetlerin bir arada gelmesini işaret etmektedir. Hayatınızda yer alan insanlardan bu ara her ne kadar soğumuş olsanız bile onlar artık size karşı yaptıkları yanlışların farkına vararak da tekrar eski iyi niyetleri ile hayatınızdaki yerlerini almak için çaba sarf edeceklerini de işaret etmektedir.  Sizler eğer o değişimi fark edebilir iseniz de gerçekten de hem eski halinize dönebilecek hem de oldukça mutlu olabileceksiniz.

İş ve Kariyer

Özellikle eğitiminiz konusunda sizin için oldukça büyük ve güzel sonuçlar getirecek bir takım programlara katılabilirsiniz. Bu programlar bir yandan kendinizi mesleki anlamda geliştirmenizi sağlayacak; diğer yandan da sürekli beyin jimnastiği yapmanıza neden olarak zeka seviyenizi günden güne arttıracaktır. Bu seviye arttıkça hayata bakışınız değişecek ve sorun çözmede aranan bir isim haline geleceksiniz.

Bu dönem, kariyer gelişimiz üzerine yoğunlaştığınız bir dönem gibi gözüküyor. İşleriniz oldukça ileri seviyelere çıkacak, yeni insanlar ile tanışacak ve keşifler yapacaksınız. Bu keşifler genel olarak kendi benliğiniz ile alakalı olacak. Neleri başarıp neleri başaramadığınızı öğreneceksiniz ve ona göre inisiyatifi alacaksınız. Bu dönem, kendinizi daha olgun hissedebilirsiniz. İşlerinizi büyüdüğünü gördükçe daha da proaktif biri olacak ve hırslanacaksınız. Sorumluluk alacak ve kendinizi geliştirmek adına çabalar sarf edeceksiniz. Bu süreç sizin oldukça verimli geçecek gibi gözüküyor. Yeni bilgiler ile dolup taşacaksınız ve hiç hissetmediğiniz kadar kültürlü hissedeceksiniz.

Kariyer alanındaki bu ilerlemeler, yurt dışına çıkmaya kadar gidebilir gibi gözüküyor. Başarınız sadece ülke genelinde duyulmayacak aynı zaman da yabancı firmalar tarafından da hayranlıkla izleneceksiniz ve sizinle tanışmak için can atan bir sürü insan ile tanışacaksınız. Yurt dışı seyahati kariyer hayatınızda en zirveye ulaşmanızı sağlayacak. Yeni yerler görecek ve yeni insanlar ile tanışacaksınız. Bu sayede daha sosyal bir birey olacak ve kendinize olan güveninizde artacak. Farklı ortamlara girip iş yapmak, girişimci ruhunuzu da ortaya çıkartacak. Çok şey öğrenip, kendi firmanıza çok katkı da bulunacaksınız. Bu da hem kendinizi hem de firmanızın adını duyurabilmek adına mükemmel bir fırsat olacak.

Sağlık

Bu dönemde sağlığınız oldukça güzel gelişmeler ile karşı karşıya kalacak. Uzun zaman sonra daha sağlıklı hissedeceksiniz gibi gözüküyor. Son bir kaç aydır zor ve yorucu bir süreçten geçmiş olabilirsiniz. Bu süreçte tüm sevdikleriniz yanınızda bulunmuş ve desteklerini asla eksik etmemişler. Ne kadar şanslı olduğunuzu anlamanıza yardımcı olmuşlar ve bu da bedenen kendinizi daha hissetmenize yardımcı olmuş. Hiç bir zaman eksilmeyen destekler, sağlığınızı düzelmesinde oldukça etkili bir etken gibi gözüküyor. Sağlınız düzelecek ve yeniden mutlu bir vücuda sahip olabileceksiniz.

Sağlık hayatınızda gelişen bu güzel olaylar, aynı zamanda tüm hayatınızı da olumlu yönde etkileyecek. Uzun zamandır yapmak istediğiniz şeyleri yapmaya başlayabilecek, yeniden hastalık dışında başka şeylerin üzerine yoğunlaşabileceksiniz. Bu durum hem ruhen hem de fiziken sizi daha mutlu hissettirecek. Sağlınız düzeldikçe, bakıma da ayrı bir önem vermeye başlayacak gibi gözüküyorsunuz.Bu aralar bakım ve sağlık bir arada gidecek ve kendinize bol bol vakit ayırabileceksiniz. Tedbiri elden bırakmadığınız müddetçe, sağlığınız bir ömür boyu sizinle beraber güzel bir şekilde devam edecek gibi gözüküyor. Mutlu enerjiniz çevrenizde ki tüm herkese yansıyacak ve diğer hastalara da umut ışığı olacaksınız. Sizi örnek alıp daha azimli bir şekilde iyileşme isteklerine sarılacaklar.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.