Kahve Falında Çerçeve Görmek

Kahve Falında Çerçeve Görmek
3 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.271 kez okundu.

Kahve falında çerçeve görmek, bir düğün, nişan ya da davet gibi kalabalık bir ortamda birisiyle tanışıp kendinizi oldukça sevdireceksiniz demektir. Daha sonra öğreneceksiniz ki bu kişi çok yüksek makamlarda çok etkin, çok nüfuzlu bir insan. Bu insanla o gün ve sonrasında kuracağınız dostluk sizi de oldukça yüceltecek. İş anlamında oldukça yükselecek, çok büyük paralar kazanacaksınız, bunun yanında da saygınlığınız en üst düzeye gelecek, her ortamda, her platformda sözü geçen biri haline geleceksiniz uzun zamanda. Bu biraz zaman alacak ancak kökleşerek, yavaş yavaş gerçekleşeceğinden yeriniz, kariyeriniz, kazancınız oldukça sağlam temelli olacak. Tüm ömrünüz boyunca devam edecektir bu hal fal fincanında görülen çerçeve sembolünün en güzel yorumlarıdır.

Kahve Falında Çerçeve Görmek Ne Anlama Gelir?falda çerçeve görmek

Falda çerçeve görmek fal sahibi ufak tefek birkaç sorun dışında hiç dertsiz, tasasız, ferah, huzurlu, rahat, mutlu bir hayat yaşayacak demektir. Bu başarıların temeli sizin iyi huyunuz ve samimiyetinizle tanıştığınız o adam tarafından atılacağından siz bu huyunuzu, özelliğinizi sakın kaybetmeyin. Çok büyük yerlere getirecek bu iyi karakteriniz sizi. Kahve falında çerçeve görmek, yarım bıraktığınız bir şeye tekrar heves edip başlayacağınıza yorumlanır.

Falda Çerçeve

Çerçeve görmek uzunca bir süre önce yapmaktan vazgeçtiğiniz bir hobinizle tekrar uğraşmaya başlayacaksınız demektir. Bu bir çeşit spor olabilir. Kahve falında görülen çerçeve duygusal anlamda yorumlanırsa eğer, eskiden çok kısa bir süre birlikte olduğunuz, yarıda kalmış bir aşk yeniden alevlenebilir. Kısa bir zaman sonra bu insanla tekrar karşılaşacak uzun uzun muhabbet edip geçmişi yad edeceksiniz. O an aslında birbirinize ne kadar uygun olduğunuzu anlayacak, yeniden başlamak için her ikiniz de adım atacaksınız. Sonu çok hayırlı olabilir bu ilişkinin.

Kahve falında çerçeve görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında çerçeve görmenin anlamı ve çerçeve kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git