Kahve Falında Cenaze Görmek

Kahve Falında Cenaze Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.038 kez okundu.

Kahve falında cenaze görmek fal sahibinin bir takım insanlar ile kişisel hesaplaşmalar yaşayacağına ve artık onları sırtında taşımaktan yorulduğu için de, yollarını sonsuza kadar ayıracağına işaret eder. Eğer fincanda birden fazla cenaze sembolü varsa fal sahibinin cenaze sayısı kadar insan çıkacak ve büyük bir rahatlama yaşayacak demektir. Fincanın dip kısmında beliren ufak bir cenaze sembolü ise bu kişinin fal sahibine yakınlığını temsil eder. Aileden bile sayılabilecek bu insan şansınız fazla zorladığı için maalesef fal sahibi onu geri dönüşü olmaksızın hayatından çıkartacaktır.

Bir diğer anlamı ile manevi olgunlaşma sürecidir. Bu dönemde yaşadıklarını fazlaca sorgulayan fal sahibi, eskiden ne kadar aceleci ve acemi davranışlar sergilediğini fark ederek, daha sabırlı ve olgun bir sürece geçiş yapacaktır. Yanında olan insanların hiç değişmediğini görecek ve onlara daha fazla bağlanacaktır. Fal fincanının kulp kısmında beliren cenaze sembolü ise fal sahibinin kendi ile çatışması anlamına gelmektedir. Daha önce asla yapmam dediği bütün davranışları sergilemeye başladığını fark eden fal sahibi özgür yaşamak ve kendini kısıtlamak arasında gidip gelecek fakat kimseye değil kendine hesap vermesi gerektiğini anladığı zaman daha rahat yaşamanın sırrını çözecektir. Fal sahibinin cinsiyetine göre farklı yorumlara sebebiyet verebilir. Eğer fal sahibi kadın ve bekar ise mutlu sonlanmasını dilediği bir ilişkiyi sonlandırmak zorunda kalacaktır ama cenaze sembolü bu durumun ilerde fal sahibinin iyiliğine olacağını işaret eder. Fakat fal sahibi erkek ve evli ise fincanda beliren cenaze sembolü çok fazla güven vermeyen bir ilişkiyi ifade eder. Fal tabağında belirmiş ise uzun bir bekleyişin zaferle sonuçlanacağını simgeler.

Kahve Falında Mezar Görmek

Kötü bir şekil olduğu için sakın sizi korkutmasın. Cenaze, mezar gibi şeyler elbette üzücü durumlardır ancak falda bunları görmek tam aksine iyi bir anlama gelir. Bu kahve figürü bir insanın ömrünün uzadığına işaret eder. Eğer falda kimin cenazesi olduğu belli değilse bu ömrü uzayacak kişi siz olabilirsiniz. Eğer kimin cenazesi olduğu falda belliyse, örneğin ölü simgesi bir harfle beraber çıktıysa ya da cenazenin yanında ailesi kaç kişi ise o kadar sayıda insan figürü varsa falınız bu kişinin yaşamının uzun olacağına işaret ediyor demektir. Sizlerin kişileri beden yani ölüm olarak kayıpları göstermese bile insanlara karşı olan tutumlarınız ile bir hayli onları kırarak kayıplar yaşamaya başladığınızı göstermektedir. Eğer bu kişilerin gönlünü almaya başlamaz iseniz o zaman daha kötü olabilir ya da üzüntü ile kendi sağlık sorunlarınızı da ortaya çıkartabilirsiniz. Hem maddi hem de manevi anlamda birçok çöküş yaşamanıza neden olacak bu zaman diliminde insanlara karşı biraz daha duyarlı olur iseniz işte o zaman herkes tarafından daha çok saygı duyulan biri haline gelebileceksiniz. Hayatınızda en değerli olan arkadaşınıza karşı diğer yönlerde gelişmeye başlayan duygularınızı hissettirmeye başlar iseniz de o zaman onu tam anlamı ile kayıp ederek bir daha kazanamayacak olduğunuzu da göstermektedir. Hayatınıza almak istediğiniz ve hatta evlenmek istediğiniz kişiyi bir başkasına kaptırarak bütün üzüntülerin en acısını bir arada yaşamaya başlayacak olduğunuzu da işaret etmektedir. Buna dur diyebilmek için beklemek yerine harekete geçmeyi tercih eder iseniz onu kayıp etmek yerine sonsuza kadar da kazanabilirsiniz.

Yalnızca uzayan bir ömre dair bir ipucu değildir, aynı zamanda ömrünün uzamış olduğu müjdelenen bu kişinin güzel bir yaşamı da olacaktır. Bu yıllar uzun oldukları kadar da dolu dolu ve verimli geçecektir. Bu kişi öldükten sonra da hayatı boyunca yaptığı hayırlı ve güzel işler sayesinde çok iyi bir şekilde anılacaktır ve kendisine karşı hep minnet duyulacaktır. Hem yakınları hem de uzaktan tanıyanlar arasında ne kadar iyi bir hayat sürdüğü ile ilgili ün salacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git