Kahve Falında Çatı Görmek

Kahve Falında Çatı Görmek
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.499 kez okundu.

Kahve falında çatı görmek, güvenle tabir olunur. Nasıl ki gerçek hayatta evleri dış etkenlerden korumak içinse kahve falında ki çatı da hane içerisinde ki huzuru ve güveni sağlamak için çabalamaya işarettir. Ailesinin huzuru ve mutluluğu için çırpınan, ailesinin geçimini üstlenen kişidir. Ailenin bir arada durmasını sağlar.

Aynı zamanda ev değiştirmeye de işarettir. Hane halkı ile beraber oturdukları evden ayrılacak ve yeni bir eve taşınacaklardır. Eğer kendileri ev sahibi iseler yeni bir ev alacaklar, kiracı iseler ev sahibi olup kendi evlerine taşınacaklardır. Bunun için ne kadar vakit olduğu ile ilgili yorumu fala bakan kişi falda yer alan diğer sembollere göre söyleyecektir.

Hoş sohbet ve güler yüzlü yapın ile etrafındaki kişileri kendine çekiyorsun. Şu an bir ilişkin görünmüyor ancak daha önce hiç yaşamadığın duyguları yaşayacak ve seni mutlu edecek bir ilişki kapında görünüyor. Uzun süredir kurduğun bir hayalin gerçek olacak ve inanılmaz mutlu olacaksın. Olaylara pozitif bakışın, sana güzel enerjilerle geri dönüyor.

Çok çabuk nazara gelen bir yapın olduğu görünüyor. Sanırım bunun sebebi kararlı, güçlü, başarılı karakterinin herkes tarafından kıskanılması… Öte yandan arkadaş çevrende oldukça sevilen ve sayılan birisin, ancak sen kendini eksik ve yalnız hissediyorsun. Gönlündeki boşluğu dolduracak, seni mutlu edecek birini düşlüyorsun. Düşlediğin bu kişi çok yakında karşına çıkacağa benziyor.

Kahve Falında Çatılı Ev Görmek

Bekarlar için güzel bir yuva sahibi olacağına delalet eder. Ev hayali kuranlar için kısa süre içinde ev sahibi olacağına delalet eder. Aile yaşantınızda güzel gelişmeler olacağını ve huzursuzlukların ve anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağını gösterir. Gireceğiniz yeni bir işin ya da karar vermek üzere olduğunuz bir girişimin de göstergesi olabilir.

Gelecekte mutlu ve sıcak bir aileye sahip olacağınıza delalet eder. Çalıştığı işten büyük bir kazanç elde ederek ve birikimlerini doğru kullanarak yakın bir zamanda ev sahibi olabilir ve birikimlerini akıllı bir şekilde yönlendirmeyi başarırsa gelecekte çok rahat bir hayat yaşayabilir. Ruh eşinizi bulacağınıza ve evliyseniz ailenize bir bebek katılacağına işaret eder.

Bazen hayatının yolunda gitmediğini ve aksiliklerin hep seni bulduğunu düşünüp, karamsarlığa kapılıyorsun. Karamsarlıktan ve monotonluktan kurtulmanın şimdi tam sırası… Biraz silkelenip, etrafına baksan iyi edersin. Karalar bağlamakla eline bir şey geçmez, birazcık sosyalleşmeye çalışsan fena olmayacak. Arkadaşların da uzun süredir seni aralarında görememekten yakınıp duruyorlar. Eski günlerdeki gibi bir araya gelerek, acını dindireceğin görünüyor.

Kahve Falında Çatısız Ev Görmek

Gerçek hayattaki anlamının aksine, kendisine yeni bir düzen kurmanın ve yaşam stilini değiştirmenin tam zamanı olduğu hakkında ipuçları vermektedir. Klişeleşmiş yaşamından oldukça sıkılan ve bunalan kişi için değişiklik yapmanın ve yeniliklerin tam zamanıdır. Ayrıca sizdeki bu çabayı sevdikleriniz de fark edecek ve yardımınıza koşacaktır. Günlük yaşamda farkında olmadan yaptığınız bazı davranışlarınızın, üst düzey kişiler tarafından takdir ile karşılanacağını ve size bazı ödüller vereceklerini de göstermektedir. Ayrıca alacağınız ödüller uzun süredir istediğiniz eve veya hayalini kurduğunuz arabaya kavuşmak gibi büyük ödüller olacaktır.

Kahve Falında Çatısı Yatık Ev Görmek

Hem maddi hem de manevi yaşantınızda şansınızın ve kısmetinizin çık olacağı bir döneme gireceğinizin de habercisidir. Sevgiliniz ya da eşiniz ile birlikte planlayacağınız bir tatil bu dönemde size çok iyi gelecektir. Bazı kahve falı yorumcularına göre ise birlikte olduğunuz kişi ile gereksiz tartışmalar yaşayacağınız ve bu sebeple canınızın oldukça sıkılacağı manasına gelmektedir. Ancak en genel anlamıyla olumsuz manasına karşılık, falda olumlu şekilde yorumlanan simgeler arasındadır.

Kahve Falında Çatısı Eğik Ev Görmek

Katıldığınız bir toplantıdan hayırlı haberlerle döneceksiniz fakat aileniz iş yaşantınızın getirilerinden memnun değil. Çok çalışmak sizin kafanızın dağılmasına vesile oluyor ve boşandığınız adamı düşünmenize engel oluyor. Fakat aileniz onlara biraz zaman ayırmanız ve aynı zamanda da dinlenmeniz taraftarı. Sürpriz bir gelişme yaşamanız an meselesi çünkü sizi uzun zamandır takip eden birisi var.

Şans, bereket, bolluk, başarı ve sağlık senden yana görünüyor. Çok yakında hayırlı ve mutlu olacağın bir haber alabilirsin. Uzun süredir mutsuz, keyifsiz ruh haline bu haber çok iyi gelecek. Yeni bir iş teklifi söz konusu olabilir. Yakın bir zamanda hayatına merhametli, güler yüzlü, çok iyi, sevecen biri girecek gibi görünüyor. Tüm derdini, sıkıntılarını sana unutturacak bu özel bayan ile çok güzel anılarınız olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git