Kahve Falında Çarpı İşareti Görmek

Kahve Falında Çarpı İşareti Görmek
28 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.800 kez okundu.

Kahve falında çarpı işareti görmek, yaptığınız her işte, attığınız her adımda sizi engellemek isteyen insanlarla karşılaştığınızı gösterir. Büyük bir projeye başlayacağınızı ancak bu proje nedeniyle çıkarları zarar gören insanların bir araya gelip size çok büyük bir darbe vurmaya çalışacağına işaret eder. Eğer çarpı işareti fincanın tamamını kaplar boyuttaysa alacağınız bu darbe nedeniyle projenize bir süre devam edemeyebilirsiniz. Ancak daha küçük ve fincanın bir köşesinde duran çarpı işareti, size yapılan saldırıların hiçbir şekilde başarılı olamayacağını gösterir.

Çeşitli problemlerle karşılaşmak ancak ne şekilde olursa olsun bu problemlerin üstesinden gelmektir. Özellikle iş yaşamında karşılaşılacak problemleri simgeler. Eğitiminiz devam ediyorsa ya da eğitimine devam eden çocuklarınız varsa maddi ya da manevi bir takım sebeplerden dolayı eğitimine bir süre ara vermek olarak da yorumlanır. Ancak kısa süre kalınan yerden devam edileceğini ve daha başarılı bir şekilde eğitimin tamamlanacağını gösterir. Yeni bir iş kurmak, bir takım sorunlarla karşılaştıktan sonra uzun soluklu olacak şekilde bu işe devam etmektir.

Bazen affetmek ve unutmak insana çok şey kazandırır ve sen bu aralar birçok şeyi unutmayı seçerek huzuru kazanacaksın. Özellikle de aile içi kırgınlıkları ve kötü sözleri affedip unutarak yeniden birbirinize kenetlenmeniz çok iyi olacak. Yakınlarda erkek arkadaşının ailesiyle tanışacaksın. Onların sana bakışları biraz kafanın karışmasına yol açabilir ama karar vermek için acele etmemelisin.

Yaşanılan sıkıntıların altından kalkılamaz hale gelebileceğinin göstergesidir. Bu durumda yakınlarınızdan alacağınız yardımla tekrar kendi ayaklarınız üzerinde durabileceksiniz. Biriken borçlar ya da altından kalkamayacağınız kadar yoğun iş temposu nedeniyle büyük sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu durum sizi yıldırmamalı ve asla pes etmemelisiniz. Yüklü miktarda para yatırdığınız bir işten istemediğiniz sonuçlara çıkabilirsiniz. Uzun zamandır ödemesini yaptığınız ve sizin için oldukça önemli olan bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Ancak bu sorunlar siz pes etmeyip uğraştığınız takdirde çözülecek ve kaybettiklerinizi fazlasıyla geri kazanacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git