Kahve Falında Çanta Görmek

Kahve Falında Çanta Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.185 kez okundu.

Kahve falında çanta görmek fal sahibin bekletilmeyi sevmeyen hemen her şeyin acilen olmasını isteyen bir yapıda olduğunu gösterir. Ayrıca fal sahibi son derece dakik bir insan olduğu için uyuşuk ve ağırkanlı insanlardan da nefret eden bir yapısı vardır. Bazı fal yorumcularına göre ise bitmiş bir ilişkinin alışkanlıklar sonucunda devam etmesine artık zevk vermemesine işaret eden çanta sembolü, kişinin hayatına yeni bir yön vermeye çalışması ile yorumlanır.

Nezaketi, saygıyı, iyi terbiyeyi ve düşünceli ruh halini yansıtmaktadır. Fincanın kulp kısmında beliren çanta sembolü fal sahibinin hayatında bu özellikleri taşıyan bir yakınının varlığına dalalettir. Eğer fal fincanının dip kısmında çanta sembolü belirmiş ise çantanın ağzının açık veya kapalı olduğuna bakılır. Eğer çantanın ağzı açık ise fal sahibinin bu ara oldukça fazla harcama yapacağına ve maddi anlamda iyice sıkışacağına, ağzı kapalı ise tasarruf yolunu seçerek borçlarından yakın zamanda kurtulacağına işarettir. Fincanda ağzı yarım açık şekilde beliren çanta sembolü dikkatli adımlar atarak geliri ile giderini dengelemeyi başaran fal sahibine dalalettir. Bir diğer anlamı ile söylentilere kulak asmadan hareket etmektir. Fal sahibinin kimseyi kafasına takmadan kendi işleri ile meşgul olmasını simgeler ve bu tutumun doğruluğuna ve faydalarına dikkat çeker. Eğer fincanda çanta sembolünün yanında bir heykel belirmiş ise çok yakın zamanda önemli bir konuda adını duyurmak ve ön plana çıkmak olarak yorumlanır. Tabakta belirmişse etrafındaki güzel insanların sayısının artacağını ve fal sahibine huzur getireceklerini simgeler.

Kahve Falında Sırt Çantası Görmek

Uzun zamandan beri planlarını yaptığınız tatil için hazır olduğunuz ve bu tatilin size sürprizler getireceğini ifade eder. Sırt çantası ufak tefek eşyaların konmasını sağladığı için bu tatilin hafta sonunu kapsayan kısa soluklu fakat oldukça eğlenceli bir ortamda olacağınızı gösterir. Uzun zamandır kendinizi yalnız hissettiğiniz ve bir yerlere adeta kaçıp gitmeyi hayal ettiğiniz bir dönemde olduğunuzu ve bu ufak kaçışlarla kendinizi motive etmeye çalıştığınızı yorumlar.

Fincanda nerede kimin elinde veya sırtında gördüğünüzle de ilgili değişik yorumlara tabi tutulabilir. Eğer erkek arkadaşınızın elinde ise sizle birlikte bir kaçamak tatile gideceğinizi ve orada çok eğlenceli anlar geçireceksiniz. Fakat bu sırt çantası erkek arkadaşınızın sırtında ise o zaman onun bir tatile gideceği ve sizin bundan hoşnut olmadığınızı aranızda bu konu ile ilgili tartışma yaşayabileceğinize yorumlanır. Fincanın üstünde olması bu tatilin gerçekleşeceğini alt kısımda olması ise bu tatilin bir plan olduğunu ve gerçekleşmesinin zamanı olduğunu ifade eder. Fincan tabağında çıkması ise falınızdaki tatilin oluştuğunu ve en kısa sürede gerçekleşeceğini onaylar niteliktedir.

Üç vakte kadar yakın bir arkadaşından güzel ve etkileyici bir teklif alacaksın. Teklif karşısında kararsız kalacaksın. Ekim ayına kadar da o kişi ile aynı çatı altında birleşeceksin. Aranızda bazı olumsuz tartışmalar geçse de en kısa zaman da düzelecektir. Eline para geçecek hemen harcayacaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git