Kahve Falında Canavar Görmek

Kahve Falında Canavar Görmek
1 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.768 kez okundu.

Kahve falında canavar görmek, hayatınızda yolunda gitmeyen bazı şeylerin olduğunun göstergesidir. Fal sahibinin hayal ettiği hayat ile yaşadığı hayat arasında uçurumlar olabilir ve bu da kahve falına canavar olarak yansıyabilir. Sizlerin çevresinde olan insanlar ne kadar sizlere karşı oldukça iyi olsa bile çevrenize karşı hem oldukça sert hem de oldukça tepkili olmasından dolayı büyük kötülükler ile ilgilenen bireyler olduğunu işaret etmektedir. Sizler ne kadar iyi niyetli olur iseniz olun çevrenizde böyle insanlar olmasından dolayı geriye kalan insanlar tarafından da oldukça yanlış anlaşılıyor olduğunuzu da en kısa sürede fark etmeniz gerekmektedir. İnsanlara karşı kötülük yapan dostlardan belki sizlerin de nasibini alabilecek olduğunuzu göstermektedir. Bu duruma engel olmak için ise ya hayatınızdan o kişileri çıkarmanız ya da o kişileri değiştirmek için çaba sarf etmeniz gerektiğini de görmelisiniz. İnsanların gözlerini oldukça etkili şekilde büyüleyen insanların yanı sıra etkilemelerinin yanı sıra o kişilere en büyük kötülükleri yapan kişiler ile bir arada olduğunuzu da göstermektedir. Böyle insanlar ile yan yana olmak yerine gerekir ise yalnız kalmayı da göze kalarak kendinizi köşeye çekmelisiniz ve her şeyden de daha çok mutlu olmayı tatmalısınız.

Fal sahibinin uğruna emek harcadığı işlerinin yolunda gitmemesi yüzünden sıkıntılı bir dönem geçirmesi anlamına gelebilir fakat sabrettiği takdirde her şeyin yoluna gireceğine delalettir. Olmasından korktuğunuz bir şeyle yakın zamanda yüzleşmeniz gerektiğini de gösterir. Güzel giden hayatınızda bir anda beklenmedik sorunlar çıkabileceğini ve bu dönemde kararlı davranarak sağlam adımlar atmanız gerektiğini gösterir. Maddi zorluk yaşayacağı bir dönemden geçebilir fakat bu dönemde harcamalarına ve ödemelerine dikkat ettiği taktirde toparlanması kolay olacaktır. Etrafında farkına varmadan kırdığı kişiler olabilir. Bu kişilerin gönlünü aldığı zaman kendisi de kazançlı çıkacak demektir. Fal sahibi eskiden çok korktuğu bir olayı yaşayabilir demektir. Ama aslında korktuğu kadar önemli bir şey olmadığını anladığı zaman rahatlayacak demektir. Zor ve her yönden sıkıntılı bir dönem içinde olduğunuzu fakat bu dönemi soğukkanlılıkla atlattığınız taktirde rahata ereceğinizi gösterir. Canavar sembolü, kişinin bilinç altında biriktirdiği korkuları ve yüzleşmekten çekindiği gerçekleri simgeler. Bu nedenle kişinin korkuları ile yüzleşmekten korkmaması gerektiğini ifade eder.

Kahve Falında Dev Görmek

Oldukça fazla nüfuz ve para sahibi biriyle büyü bir anlaşma yapılacağına dalalet eder. Bu anlaşma bir iş ortaklığı şeklinde olabileceği gibi ev ya da araba gibi varlıklar üzerine de yapılabilir. Anlaşma konusu ne olursa olsun bu kişi size büyük kolaylıklar sağlayacak; hem parasını hem de nüfuzunu sonuna kadar kullanıp size her türlü kapının açılmasına vesile olacaktır. Yapılacak anlaşma sadece mal, para ya da iş üzerinden değil hayırlı konular üzerinden de olabilir. Böyle bir kişi ile bir yakınınız, kendiniz ya da ailenizden biri için her iki taraf için de mutluluk verici olacak bir evlilik konusuna giriş yapabilir, sonunda uzlaşmaya vararak böyle güzel bir konunun başkahramanlarından birine dönüşebilirsiniz.

En umutsuz anınızda hiç beklemediğiniz hatta daha önceden tanımadığınız birinden alacağınız çok büyük bir yardıma işarettir. Çekeceğiniz zorluklar çok büyük olabilir ancak size el uzatacak kişinin heybeti ve gücü, çektiğiniz sıkıntının kat kat fazlasını engelleyecek kadar fazladır. Bu nedenle ilk başta şüphe duyduğunuz ve güvenip güvenmemek konusunda tereddüt ettiğiniz bu kişiye işinizi, hatta ailenizi ve kendi canınızı dahi emanet edebilirsiniz. Ancak bu kişinin yaptığı iyilik karşılığında sizden rica niteliğinde bir isteği olacaktır. Bu istek ise hem sizin hem de onun için faydalı olacak bir işe ya da hayra girişmektir. Ancak sizden hiçbir zaman yapamayacağınız boyutlarda büyük bir çalışma ya da veremeyeceğiniz bir söz beklemeyecektir. Heybetli problemler kadar onların üstesinden kolaylıkla gelebilen heybetli ve güç sahibi insanları da temsil eder. Asla umutsuzluğa kapılmamak gerektiği, kapanan her kapının azimle ve istikrarla yeniden açılabileceği mesajını verir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git