Kahve Falında Çalar Saat Görmek

Kahve Falında Çalar Saat Görmek
1 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.081 kez okundu.

Kahve falında çalar saat görmek kararlar alırken fazla düşünmeyi simgelemektedir. Fal fincanında çalar saat çıkan kimsenin bir karar almadan yada bir işe başlamadan önce fazlası ile kafa patlattığı ve bu kadar düşünce sonucunda hep olumsuz sonuçlara ulaşıp kendisi için iyi olabilecek pek çok şeyi elinin tersi ile ittiği anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Çalar Saat Görmek Ne Anlama Gelir?falda çalar saat görmek

Falda çalar saat görmek bazı şeylerin zamanı geldiğinde olması gerektiği önüne geçilmemesi ve akışına bırakılması gerektiği aksi taktirde durdurmaya çalışıp kendi mantığınız ve isteğinizle hareket ettiğinizde hayatta pek çok şeyi kaçıracağınız geç kalacağınız anlamına gelmektedir. Bu nedenledir ki falında çalar saat çıkan kimse artık biraz daha hayatını oluruna bırakmayı bilmeli kendini sürekli olabilecek olumsuzluklara yönlendirmemeli.
Falda çalar saat görmek bazı yorumcular için bir işin fazla uzatılmış olması anlamına gelir. Falında çalar saat çıkan kişi yapması gereken bir işi sürekli ertelemekte uzatmakta bugün olmazsa yarın yaparız, önce başka işler var onları halledersek sonra daha rahat oluruz gibi sürekli bahanelerle ertelemekte bu gideceği bir yol başlaması gereken bir iş yada uzatmalı bir sevgili olabileceği gibi daha pek çok farklı durum olabilir. Fakat falda çıkan çalar saat kendisi için ayrılan sürenin artık yavaş yavaş sonuna gelindiği konusunda bir uyarıdır. Biraz daha bu oyalanmalara devam ettiği taktirde elindeki imkanı kaybedecek ve neticesinde çok üzülecek ve hayatı boyunca da hep bunun eksikliğini yaşayacaktır. Üstelik sadece kendisini değil bu sorumsuzluğu nedeni ile başkalarının da üzülmesine neden olacaktır. Bu nedenle elini çabuk tutması gerekmektedir.

Falda Çalar Saat

Çalar saat görmek fal sahibinin acele etmesi gereke konuların önemle altını çizer. Bu sebeple yorumlanırken etrafında beliren her şekil ayrı ayrı önemlidir. Falcınız iyi ise falınızın hakkını fazlasıyla verecek ve size geleceğiniz hakkında ip uçları sunacaktır.

Kahve falında çalar saat görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda çalar saat görmenin anlamı ve çalar saat kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git