Kahve Falında Çakmak Görmek

Kahve Falında Çakmak Görmek
28 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.519 kez okundu.

Kahve falında çakmak görmek, önemli bir olayın yakın bir zamanda başınıza geleceğini gösterir, tam olarak kahve fallarının belirgin tabiri olan “üç vakte kadar” deyimi yer bulacak denilebilir. Çok kısa bir süre içinde sizi çok etkileyecek bir olay gerçekleşecek. Bu olayla hem şaşıracaksınız hem de mutlu olacaksınız. Ancak mutluluğun rehavetine kapılmadan önce bu olayı iyice değerlendirmenin tam sırası. Çünkü çakmak ateşi simgeler ve ateş de ısıttığı kadar yakıcı da olabilir. İyice düşünmeden hareket etmemeniz bu falın simgelediği anlam olabilir.

Bazen de ansızın gelecek bir haberin işareti olarak görülür. Bu haber beklenmeyen bir zamanda gelecektir. Hayatınızla ilgili planları değiştirmenize neden olacak kadar ani bir durum yaşanacak demektir. Ancak yine tedbiri elden bırakmadan ve iyice ölçüp tartarak planlarınızı gözden geçirmeniz gerekmektedir. Genellikle bu ani haberin iş hayatınız ile ilgili olacağı düşünülür. Eğer çalışmıyorsanız aile üyelerinizin örneğin eşinizin ya da babanızın yaşamına dair bir gelişme ile ilgili olabilir. Parasal gelişmeler yaşanacak anlamına da gelir.

İhmal ettiğiniz bir sağlık sorunu yüzünden etrafınızdaki insanları bile çok üzecek kötü bir haber alacaksınız. Güçlü yapınız ve inatçı kişiliğiniz sayesinde bu hastalığı da kolayca atlatacaksınız. Bu süreçte edindiğiniz deneyimler özel hayatınızı şekillendirmenize de yardımcı olacak. Nişanlınız sizin hayatınızı kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyor. Hak ettiğiniz tatilin tam sırası olduğunuzu düşünüyorsunuz. Fırsatları iyi değerlendirin.

Kahve Falında Yanan Çakmak Görmek

İş hayatında yakın geçmişte yaşanmış bir sorunun uzun vadeli üzücü ama yıkıcı olmayan sonuçları olacağına işaret gösterir. Her ne kadar bu sorun iş ortamında yaşanmış olsa da aile hayatı da bu sonuçların bir parçası olacaktır. Aile bireyleri ayrı ayrı fakat eşit oranda bu durumdan etkilenecektir. Ama neyse ki çözümü bulmak da yine iş ortamından gelecektir ve sorunu çıkaran kişi ileride bir iyilikte bulunacaktır.

Aynı zamanda yakın bir şehirden gelen karşı cinsten bir kişi ile duygusal bir yakınlaşma belirtisidir. Bu da uzun sürede etkisini gösterecektir ama yakınlaşma sadece iki kişinin zihninde kalacak daha fazla ileriye gidemeyecektir. Başlarda çok basit gibi gözüken bu yakınlaşma kişide unutulması zor bir iz bırakacaktır. Bu kişiyle bağları koparmak kolay olmayacağı gibi kişinin de hep gözünüzün önünde olacaktır. Aynı zamanda arkadaşı haline de gelmiş bu kişi sizi umutsuzluğa sürükleyebilir ama bu asıl onun arkadaşlarına dikkat edilmesi gerekir. Çünkü asıl duygusal ilişkiyi onlardan birinde bulması çok daha muhtemeldir.

Yeni hayatınız ve düzenli bir ilişkiye başlamış olmanız eski eşinizin aklının başına gelmesine sebep olacak ama sizin için her şey bitmiş durumda. Nasıl bir pırlantayı kaybettiğini bu kadar geç anlaması sizde biraz hayal kırıklığına yol açacak. Kafanızın karışmasına izin vermeseniz de yüzüne karşı kırgınlıklarınızı bağırabilmek için fırsat kollayacaksınız. Sevgi dolu bir yuva sahibi olmak size iyi gelecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git