Kahve Falında Çadır Görmek

Kahve Falında Çadır Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.099 kez okundu.

Kahve falında çadır görmek, fal sahibinin bereketli bir sürece gireceği anlamını taşımaktadır. Uzun zamandır kafanızı kurcalayan maddi sorunlardan kurtulacağınızı müjdeleyen çadır sembolü büyük ise huzur dolu ve maddi anlamda daha bereketli günlerin kapıda olduğuna işarettir. Bazı fal yorumcuları tarafından sıkıntılı günlere sabır gösterilmesi şeklinde yorumlanır, zor günlerin aydınlık bir geleceğe çıkacağını vurgulamaktadır.

Bazı kahve falı yorumcularına göre yeni kurulacak yuva ile yada evlilik ile yorumlanabiliyor. Eğer yeni bir eve taşınılacak ise bu evin çok daha bereketli olacağı anlamına geldiği gibi, evlenecek çiftler için de hayırlı ve huzurlu bir yuva anlamına gelmektedir. Eğer fal fincanının tabanında ise evde yaşanan gergin günlerin son bulup mutlu günlerin geleceğini müjdeler. Fal fincanının ağız kısmına yakın bir yerde konumlanıyor ise fal sahibinin iş hayatını simgeler. İş hayatında bazı konuları saklı tutması gereken fal sahibinin ilerde bu gizli konular sayesinde çok avantajlı konuma geçerek maddi olarak rahatlaması demektir. Genel anlamda olumlu bilgiler verir. Bazı yorumculara göre ise kendisine kırgın olan eşin gönlünün alınmasına işarettir. Gönül kırgınlığını simgeler ve muhabbetli günlerin de habercisi olacaktır. Eğer fal tabağında bir kedi ile birlikte belirmiş ise fal sahibine sığınmak isteyen çaresiz bir kişiliği temsil eder. Fakat bir köpek ile yan yana belirmiş ise, fal sahibinin birisine iyilik yaparak hayır duasını alacağı anlamını taşımaktadır.

Kahve Falında Kızılderili Çadırı Görmek

Her zaman temiz ve ferah ortamlarda bulunacağınızı gösterir. Dirlik ve düzen hayatınızın her alanında hakim olacak. Dağınık insanları toparlayıp düzene alıştırmak konusunda her zaman aranan kişi olacaksınız. Ayrıca karakteri sizin gibi düzene ve ferahlığa yatkın olan biriyle tanışarak hayatınızı birleştirebilirsiniz. Yine kendi karakterinizle bağdaşacak şekilde düzene, simetriye ve temizliğe yatkın çocuklar yetiştirebilirsiniz. Büyük ve köklü firmalarda, plaza gibi ilgi çekici ve havalı görünen ortamlarda çalışmaya işaret eder. Üst düzey insanlarla bir arada bulunmak ve çalışmaktır.

Akrabalarınız ile iletişiminizin güçlü olmasını kıskanan insanlar var. Kimseyi kırmak istememeniz ve herkese karşı eşit mesafede olmanız bazı haset insanların zoruna gidiyor. Karar vermekte güçlük çekeceğiniz bir operasyon ile karşı karıya kalacaksınız. Sonuçları sizi korkutuyor olabilir ama daha iyi hissedeceğiniz kesin. Banka işleriniz yüzünden bu ara hareketli günler geçirebilirsiniz. İhmal ettiğiniz bazı kimseler var.

Kahve Falında Sirk Çadırı Görmek

Uzak akrabalarınızdan bir haber alacağınıza işaret olabilir. Bu haber sizin ortak çıkarlarınızın gözetilmesi ile ilgilidir. Yalnız onlara karşı sergilediğiniz uzak tavır, yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir. Sizi tanımıyor, kafalarında bir siz yaratmış olabilirler. Daha açık olmalısınız. Yanlış anlaşılmaya imkan vermeyecek sözleşmeler ve konuşmalar lehinize olacaktır. Onlara bir yemek düzenleyerek işleri yoluna koymaya çalışabilirsiniz, arkasında bir yol bırakmış olarak görünüyor ise, çabalarınızın meyvesini toplayacağınız anlamına gelir. Sonunda aranızdaki uzaklıkları yakın kılıp, ortak çıkarlarınız konusunda birbirinize destek olacaksınız. Sadece bunu yaparken bencil olmamaya gayret edin ki bu sayede payınıza düşeni farkında olmadan arttırmış olacaksınız. Kaz gelen yerden tavuk esirgenmez. Siz mantıklı bir kişiliğe sahipsiniz.

Kahve Falında Bayraklı Çadır Görmek

Haneye katılan yeni üyenin, ortama düzen getireceğine dair işarettir. Bu sayede anlaşmazlıklar çözülebilir, borçlar zamanla azalır ve siz de bu bereket içinde sonunda huzurunuzu bulabilirsiniz. Yine de tüm işlerin kendi kendine düzene girmesini beklemeyin ve elinizi taşın altına koyma cesaretini gösterin.

Yeni bir ilişkiye henüz hazır değilsin çünkü boşandığın eşinle olan güzel anılarını aklından çıkartamıyorsun. Eski eşinin ailesi tarafından yapılan bazı suçlamalar var fakat sen asil duruşunla tüm bunların üstesinden geleceksin. Karakterini ortaya koyak kazanacağın bir iş fırsatı doğacak. Eğer fırsatı iyi değerlendirebilirsen ilerde maddi yönden sorun yaşamayacağın bir yaşantın olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git