Kahve Falında Burun Görmek

Kahve Falında Burun Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.172 kez okundu.

Kahve falında burun görmek fal sahibinin bazı ukala tipli insanlar ile aynı mekanda bulunacağına fakat bu tarz insanların ağzının payını vererek rahatlayacağına işaret eder. Fal sahibi kişilik bakımından çok alçak gönüllü bir insan olduğu için etrafında ukala insan barındırmayacaktır. Eğer fincanda beliren burun sembolü çok bariz bir şekilde belirmiş ve fincanın ağız kısmında konumlanmışsa bu ukala kişilerin fal sahibinin akrabalarından biri olduğunu işaret eder. Fakat fal sahibi bu insanlardan elinden geldiği kadar uzak durmaya çalışacaktır.

Bir diğer anlamı ile etrafında dönen dolapların farkına varan ve kuru gürültüye pabuç bırakmayan fal sahibi ile yorumlanır. Eğer bu insanlar fal sahibine zarar vermeye çalışıyorsa vay hallerine, çünkü fal sahibi sorunu anladığı anda harekete geçecek demektir. Eğer fal tabağında yarım yamalak bir burun sembolü belirmiş ise fitne fesat arkadaşların bazı dedikodular çıkartmaya çalışması fakat fal sahibinin gerçek dostlarının bu dedikodulara meydan vermemesi anlamını taşımaktadır. Bir takım işlerin karışması anlamını da taşır çünkü etrafta çok fazla müdahaleci insan var demektir. Eğer iş hayatında bir türlü ilerlemeyen projeler var ise fal sahibi herkesin düşüncelerine değer vermeyi bırakıp sadece kendi fikirlerini uygulamaya geçirmelidir. Şayet başkalarını dinlemeye daha fazla devam ederse yapılan işler bir türlü sonuca ulaşmayacaktır. Fal fincanında burnu normalden daha büyük bir insan sembolü belirmişse fal sahibinin özel hayatına burnunu sokmaya çalışan gereksiz bir üçüncü şahsı işaret eder. Fal sahibi böyle bir insana verilecek en güzel cevabın ilgisizlik olduğunu bilecek ve ona göre hareket edecektir.

Artık sizde evlenerek kendi hayatınızın patronu olmak istiyorsunuz. Yaşadığınız hayatta birkaç insanın söz sahibi olması da sinirlerinize dokunmuyor değil. Yönetebileceğiniz bir evin hayali bile içinizi ısıtıyor fakat hayatınızın aşkı ile karşılaşmanıza henüz biraz daha vakit var. Arkadaşlarınız tarafından dışlanacağınız bir konuşma canınızı sıkabilir ama herkesle aynı fikirde olmak zorunda olmadığınızı biliyorsunuz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git