Kahve Falında Buğday Görmek

Kahve Falında Buğday Görmek
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.885 kez okundu.

Kahve falında buğday görmek, hayatınıza oldukça zeki ve azimli birinin gireceğine dalalettir. Bu kişi yeni bir arkadaş, yardımcı, sevgili hatta yeni doğmuş ancak ileride çok zeki ve akıllı bir insana dönüşecek küçük bir bebek bile olabilir. Ancak kim olursa olsun hayatınıza yeni katılan bu kişi, size bu güne kadar yaşadığınız tüm sıkıntıları unutturacak ve yepyeni başlangıçlara adım atmanızı sağlayacaktır. Çevrenizdeki insanlarla iletişim kurarken de özellikle dikkat etmelisiniz. Falda bu insanlar arasından bir tanesi hayatınızda kalıcı değişikliklere sebep olabilir ve ömrünüzün sonuna kadar ona minnettar kalabilirsiniz.

İstikrarlı bir çalışma ve doğru ilişkiler sonucunda elde edilen helal kazanca işaret eder. Bu kazancı yakın zamanda elde edebilirsiniz. Ya da çok sevdiğiniz birinin elde ettiğini duyabilirsiniz. Her iki durumda da ortaya çıkan bu maddi değişiklik sizi şu anda bulunduğunuz noktanın bir adım ötesine taşıyacaktır. Dolayısıyla sevdiğiniz insanları asla ihmal etmemeli, onlarla ilişkinizi sıkı tutarak size ihtiyaç duyduklarında mutlaka yanlarında olmalısınız. Böylece zor anlarında yanlarında olduğunuzu asla unutmayacak ve durumları düzeldiğinde bu iyiliğinizi karşılıksız bırakmayacaklardır. Eğilmeyen ve dimdik ayakta duran, istikrarlı insanları temsil eder. Bu insanlar sizin hayatınıza girebileceği gibi yaşadığınız tecrübeler ve sahip olduğunuz bilgiler ışığında siz de yakın zamanda böyle birine dönüşebilirsiniz. Ne kadar belirgin ve okunaklı gördüyseniz, bu insanlarla karşılaşma zamanınız ya da sizin böyle biri haline gelme süreniz o kadar yakın demektir.

Kahve Falında Ekin Görmek

Hanenizde berekete işarettir. Bu işinizde başarı kazanacağınız ya da bol kazançlar sağlayacağınız anlamına gelir. İstediğiniz başarıyı yakalama adına biraz daha sabretmeniz gerekecektir. Bir çiftçi iseniz bağınızın bahçenizin bereketi artacak demektir. Bir şeylere yoğun çaba sarfettiğiniz anlamına gelir. Bu emeğinizin karşılığını yakın bir zamanda alacağınıza yorulur. Falına bakılan kişinin bekar olması iyi kazancı olan bir aday ile karşılaşacağı anlamına gelir. Eğer evli ise döl almaya yorulur. Evli ise çocuğu olacağı söylenir. Zorluk çeken kişinin ferahlayacağı,rızkının artacağı anlamını taşır. Kötü günler sizin için geride kaldı diyebiliriz. Çünkü hayatınızın güzel bir dönemine giriyor olabilirsiniz. İyi bir gelecek sizi bekliyor denilebilir.

Bol kazançlı bir işe gireceğinize işaret eder. Falına bakılan kişinin ve çevresininde iyi haberler olduğu söylenir. Hayatınızda bolluğa gireceğiniz bir döneme işaret eder. Sevdiğiniz insandan güzel bir haber olacağınıza yorulur. Genelde mal mülk gibi maddi kazançlara işaret etse de hayırlı bir habere de yorulabilir. Fazla ise birkaç farklı yerden güzel haberler alacaksınız demektir. Uzun zamandır beklediğiniz, olmasını çok istediğiniz bir işin olacağını düşünebilirsiniz. Eğer işsiz iseniz iyi yerlere geleceğiniz güzel bir işiniz olacaktır. Varlık demektir. Dert, borç sahibi iseniz tüm bu olumsuzluklardan kurtulacağınız anlamına gelir. Hamile iseniz eğer bebeğinizi sağlıklı bir şekilde dünyaya getireceğiniz anlamına gelir. Bebeğinizin çok kısmetli bir bebek olacağını düşünebilirsiniz. Şanslı olduğunuz bir döneme gireceksiniz demektir. Bu anları iyi değerlendirin. Yeni bir ilişkiye başlıyorsanız eğer bu dönemde çok hayırlı bir birliktelik yaşayacaksınız demektir. Aşk hayatınızda mutluluklar sizi bekliyordur. Hatta güzel sürprizler ile karşılaşmanız bile mümkün.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git