Kahve Falında Boncuk Görmek

Kahve Falında Boncuk Görmek
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.578 kez okundu.

Kahve falında boncuk görmek, sabırla başlanan her işin sonunda elde edeceğiniz kusursuz sonuçları gösterir. Eğer belirgin ve kesin bir şekilde görebiliyorsanız, yakın zamanda verdiğiniz büyük bir karar sizin için hayırlı ve mutluluk dolu bir noktaya ulaşacaktır. Eğer evlilik ya da yeni bir işe başlamak gibi bir karara dahil olacaksanız kesinlikle olumlu düşünmeniz ve iyi bir değerlendirme yapmanız gerekiyor. Sadece kendi hayatınızla ilgili değil, bir arkadaşınızın, sevgilinizin ya da ailenizden birinin hayatındaki önemli bir karara da dahil olabilirsiniz. Bu durumda sizin yapacağınız yönlendirme belirleyici olacak ve hayati önem taşıyacaktır. Falda sizin tavsiyenize şiddetle ihtiyaç duyacak ancak çok yakın olmadığınız inşalarla karşılaşabilirsiniz.

Azimle devam ettiğiniz her konunun nihayete varacağını gösterir. Eğitim konusunda harcadığınız emekler, sizi olduğunuzdan çok daha üst bir noktaya taşıyacak. Bu durum yepyeni ve reddedilemeyecek kariyer fırsatları elde etmenizi sağlayacak. Ayrıca hayatı başarı öyküleriyle dolu insanların dikkatini çekebilir ve sizi yetiştirmek istediklerini görebilirsiniz. Bu durumda güven dolu bir şekilde onlara isteklerinin karşılığınız verebileceğinizi göstermeniz gerekiyor. Bu yolda özellikle ailenizin ve arkadaşlarınızın desteği sizin için oldukça büyük önem kazanacak. Aile fertleriyle yaşadığınız sıkıntılar bir kenara bırakılacak ve herkes yalnızca size yardım etmeye odaklanacaktır. Olumlu ve mutluluk verici gelişmelerin en bilinen simgelerinden bir tanesidir. Sabrı ve güzel sonuçları aynı anda temsil ettiğinden, kısa bir süre sonra hayatınıza girecek ve uzun süre de karşılaşacağınız olumlu teklifleri iyi değerlendirmeniz ve bir karara varmanız gerekecek.

Kahve Falında Nazar Boncuğu Görmek

Yakın bir süre içinde yeni tanışılacak kişiye işaret eder. Yeni tanıştığı bu kişiye büyük yardımlarda bulunacak. Yapacağı bu yardımlarda hiçbir beklentide olmayacak tamamıyla kalpten gelerek yardımda bulunacak. Maddi kazancın bol olan işlerin gerçekleşeceğine delalet eder. Azim ve sabırla gerçekleştirdiğiniz, çabalarınızın emeğini alacak ve çok başarılı olacaksınız. Yakın zamanda seyahate ve misafirliğe de işaret eder. Fal baktıran kişi çok sevdiği birini ziyarete gidecek ve bu ziyaret neticesinde çok mutlu olacaktır. Katıldığınız bir davette müjdeli bir haber alacak ve çok huzurlu günler geçireceksiniz.

Her ne kadar yardım olarak yorumlansa da genel olarak yolculuk anlamına gelmekte. Yolculuklarınız uzun süreli olacağı kadar sizde de uzun bir zaman boyunca kalacak olan misafire işaret etmekte. Genelde misafir ağırlanacağına delalet eder. Zenginlik ve evliliği de ifade eder. Katılacağınız bir davete de işaret etmekte.

Eskisi gibi dik başlı ve savruk bir insan değilsiniz. Zamanında yaptığınız hataları kabullenmek sizi daha da sevimli yapıyor. Yeni bir ilişkiye başlamak zaman zaman aklınızdan geçmiyor değil. Bu fikri gerçeğe dönüştürecek bir fırsat yakalayacaksınız. Gözünüzden sakındığınız, çok sevdiğiniz birinden gelecek haberle hayatınız değişecek. Kimseye söylemediğiniz birkaç sır var ama bu yükü taşımak hoşunuza gitmiyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git