Kahve Falında Bomba Görmek

Kahve Falında Bomba Görmek
25 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.799 kez okundu.

Kahve falında bomba görmek, kişinin çok ahlaklı ve terbiyeli bir kişi olduğuna ve de aynı zamanda çevresinde oldukça sevilen bir kişi olduğuna işaret eder. Bazı fal yorumcularına göre kişinin kısa zaman içinde borçlarından kurtulacağına ve ilerleyen zamanlarda eline yüklü miktarda para geçeceğine delalet eder. Bomba görmek bir yoruma göre de hayatınızın belki de en zor günleri ile karşı karşıya kalacağınıza işaret eder. Bu sembol fal sahibi kişiye ailesi ile yaşadığı tartışmalar karşısında sürekli olarak alttan alması ve sabırlı olması gerektiğinin de bir uyarıcısı şeklindedir.

Arkadaş çevreniz içinde bulunan ve çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın aslında sizin düşmanınız olduğunun da bir işaretidir. Yakın zamanda bu arkadaşınızın gerçek yüzünü öğrenecek ve çok üzüleceksiniz. Aşk hayatınızda ise sevgiliniz ya da eşinizin davranışları sizi artık çok üzecek ve ondan soğuyacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile aranıza bir soğukluk girdiği bu süreç içerisinde ilişkinizin geleceği ile ilgili en doğru kararları almalısınız.

Kahve Falında El Bombası Görmek

Bu ara hayatına girecek olan kişilerin asla bir ortasının olmadığını ve kiminin iyi ise tam iyi kötü ise de tam kötü olacak kişilerin hayatında yer alacak olduğunu göstermektedir. Sen bazen bu durum içerisinde bir hayli zorlanacak olsan bile onlar arasında sadece seni mutlu edebilecek olan kişileri ve sadece iyilikleri ile senin hayatın üzerinde etkili olacak kişiler ile olmayı tercih eder isen de işte o zaman daha da mutlu olabileceğine işaret etmektedir. Eğitim hayatına her ne kadar bir süredir ara vermiş olsan bile senin üstün zekan ve içinde yer alan çalışma isteğinden dolayı da kaldığın yerden oldukça başarılı bir şekilde de devam edebileceksin. Her ne kadar çevrende olan insanlar sana bu konu için karşı çıkacak olsalar bile sen onları dinlemek yerine daha çok içinden geçecek olan şeyleri de yapmayı tercih etmelisin.

Senin kısa süre önce hayatına gören kişinin sana yapmış olduğu şeyleri de işaret etmektedir. İlk başlarda seni sevdiğine ve sana bu hayatın tüm güzelliklerini sunacak olduğuna da o kadar inandırmış ki sen bu duruma inanmama gibi bir lüksün de ortada kalmamış. Sen de bu kişi ile daha fazla vakit geçirmek yerine çevreni biraz daha dikkatli izlemeyi tercih et ve kendin için söylenen yalanları da kısa süre içerisinde görmeyi dene.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git