Kahve Falında Bohça Görmek

Kahve Falında Bohça Görmek
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.762 kez okundu.

Kahve falında bohça görmek, uzun zamandır haber beklediğiniz ve giderek ümidinizi kestiğiniz bir yerden beklediğiniz haberin sonunda geleceğine işarettir. Bu haber hayatınızda çok büyük değişikliklere sebep olmayabilir ancak size sunulan bir fırsat şeklinde karşınıza çıkacaktır. Bu durumda sizin düşünceleriniz ve tecrübeleriniz devreye girecektir. Falda zamanla aklınızdan çıkarmaya karar verdiğiniz bu konuyla ilgili tamamen baştan bir değerlendirme yapıp buna göre bir karar mekanizması geliştirmeniz sizin için daha doğru olacaktır. Vereceğiniz karara göre, önemsiz görünen bu haber birden bütün hayatınızı değiştirecek hale gelebilir. Ayrıca bu haberi yakınlarınızla paylaşmanız ve onların tavsiyesini almanız da sizin için oldukça önemli olacaktır.

Size getirisinin ne olacağını bilemeyeceğiniz ve iyi değerlendirmeniz gereken bir takım fırsatları gösterir. Bu fırsatlar hayatınızda bir defa karşınıza çıkacaktır, bu yüzden iyi düşünmeniz ve sizin için en iyisi neyse ona karar vermeniz gerekir. Sürpriz bir şekilde ortaya çıkan bu fırsat sizin değil ancak çok yakın olduğunuz birinin karşısına da çıkabilir. Bu durumda onun karar vermesi için yapacağınız rehberlik, sadece fırsatın sahibini değil sizi de derinden etkileyecektir. Tecrübelerinize ve bugüne kadar edindiğiniz bilgilere güvenerek vereceğiniz karar, hayatınızda oldukça büyük ve olumlu değişiklikler olmasını sağlayacaktır. Gizemi, henüz açığa çıkmamış sırları ve getirisinin ne olacağını bilmediğiniz bir takım teklifleri temsil eder. Yakın zamanda sizi şok edecek ve mutlu olmanızı sağlayacak bir sır açığa çıkabilir. Bu durumda sırrın sahibiyle aranızdaki ilişki farklı bir boyuta taşınacaktır.

Kahve Falında Büyük Bohça Görmek

Rahatlamaya işaret olmaktadır. Son zamanlarda ruhunuz bedeninize sığamıyor gibi hissediyor, özellikle gece vakti mide bulantıları ve stres, kaliteli uyku çekmenize engel oluyor ise rahatlayacağınız, huzura ereceğiniz günler yakındır. Bu sıkıntıların kaynağını aileniz olarak görüyor olsanız da, gerçekte sizi bunaltıp uykularınızı kaçıran, kendiniz ile ilgili çözemediğiniz düğümler olmaktadır. Nihayetinde bunun farkına varacaksınız. Bir nebze sakinleşmek adına manevi yönünüz üzerinde yoğunlaşmanız faydanıza olacaktır.

Ayrıca iyilikleriniz, dost edinmenize sebep olacaktır. Çevrenizde olumlu anılan bir kişiliğe sahipsiniz. Bu durumu avantaja çevirebilir, çok önceden planladığınız bir kaç girişim hakkımda cesaretinizi toplayarak harekete geçebilirsiniz. Bu süreçte ummadığınız bir erkekten yakınlık görebilirsiniz. Her ne kadar öz güveniniz artsa da işlerinizi garantiye almakta ve fazla riskten kaçınmakta fayda var.

Seni sıkan bazı olaylardan sabır ve azimle yakanı kurtaracaksın. Ferahlığa kavuşacaksın. Ailenden birisi büyük başarı elde edecek. Bu seni gururlandıracak. İş hayatında olumlu gelişmeler gerçekleşecek. Yapacağın alışverişlerde dikkatli ol. Harcamalarına dikkat etmiyorsun. Bir dostun ile tatile gideceksin. Sürekli aklını kurcalayan sorular çözüme kavuşuyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git