Kahve Falında Boğa Yılanı Görmek

Kahve Falında Boğa Yılanı Görmek
19 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.259 kez okundu.

Kahve falında boğa yılanı görmek başınıza düşmanınız tarafından çok kötü şeyler geleceğinin belirtisidir. Dikkatli olmanız, düşmanınızın karşısında kendinizi korumanız gerektiğinin bilgisini verir. İş hayatındaki arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gerektiği, bu insanların sizin kuyunuzu kazacağını simgeler. Aşk hayatında da eşinizin sizi üzecek bir hareket yapacağını belirtir. Fal sahibi dikkatli olması gereken bir sürecin tam ortasında demektir.

Kahve Falında Boğa yılanı Görmek Ne Anlama Gelir?falda boğa yılanı görmek

Falda boğa yılanı görmek her ne kadar olumsuz bir durum olsa da olumlu bir kaç tarafı da vardır. Bunlardan biri yüzünüze gülüp, evinize gelen bir insanın sizin düşmanınız olduğunu ortaya çıkarmaktadır. Bu da düşmanınızın farkınızda olmasını sağlayacaktır. Para konusunda ise büyük ve hızlı bir kazanç sağlayacağınızı simgelemektedir. Birikim yapmayı da asla ihmal etmeyin ki geleceğiniz sıkıntıya girmesin.

Kahve falında boğa yılanı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda boğa yılanı görmenin anlamı ve boğa yılanı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git