Kahve Falında Boğa Güreşi Görmek

Kahve Falında Boğa Güreşi Görmek
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 890 kez okundu.

Kahve falında boğa güreşi görmek daha önceden başınızdan geçmiş bir anının izlerini hala silemediğinizi ve aklınıza geldikçe size yeni şeyler çağrıştırdığını ifade eder. Gördüğünüz boğa sizin hayatta bir mücadele içinde olduğunuzu ve kazanmak istediğiniz şeyler olduğu için çok hırslandığınızı gösterir. Zaten fal fincanında hayvan figürleri görmek genellikle fal sahibinin kişiliği ile ilgili ipuçları verir. Sağlıklı büyük bir boğa gördüyseniz sağlık durumunuzun iyi olduğunu çıkarabilirsiniz fakat boğa zayıf ise sağlıkla ilgili problemler yaşayabileceğiniz durumu var maalesef.

Kahve Falında Boğa Güreşi Görmek Ne Anlama Gelir?falda boğa güreşi görmek

Falda boğa güreşi görmek geçmişteki maceralı günlerinize geri dönmek istediğinizi ve yeniden o günleri yaşamak istediğinizi gösteriyor. Aklınızda yer etmiş arkadaşlıklarınız sizi hayatta tutuyor ve onlarla yeniden bir araya gelip eski güzel günlerinizi yeniden canlandırmak istiyorsunuz . Sizin gibi düşünen arkadaşlarınız olabilir o yüzden onları bulun ve dostluğunuzu yaşatmaya çalışmalısınız. Anılarınızla yaşamayı seviyor ve onları her hatırladığınızda yeni dersler çıkarıyorsunuz.

Kahve falında boğa güreşi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda boğa güreşi görmenin anlamı ve boğa güreşi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git