Kahve Falında Boğa Boynuzu Görmek

Kahve Falında Boğa Boynuzu Görmek
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.301 kez okundu.

Kahve falında boğa boynuzu görmek yakın zamanda size gelecek bir haberden bahsetmektedir. Fal fincanınızda çıkan boynuz sembolüne göre uzaklardan çok sevdiğiniz biri ya da çok beklediğiniz bir haber gelecektir. Boğa görmek sizin çok mücadeleci bir yapıda olduğunuzu göstermektedir. Boynuzları görmek ise mücadeleniz esnasında kullandığınız silah olarak görülebilir. Boğa boynuzu görmenin bir diğer yorumu ise hayatınıza yeni biri gireceği ile ilgilidir. Hayatınıza bu yeni girecek kişi sizin aşk hayatınızı etkileyecek ve belki de hayatınızın geri kalanını onunla geçireceksiniz yani sizin için önemli ve vazgeçilmez biri olma yolunda ilerleyecek.

Kahve Falında Boğa Boynuzu Görmek Ne Anlama Gelir?falda boğa boynuzu görmek

Falda boğa boynuzu görmek ters giden olayların artık düzeleceğini de haber eder. Ne zaman bir işe kalkışsanız her seferinde engelleyecek bir şeyler mi çıkıyor merak etmeyin bu sefer öyle olmayacak iş hayatında sizi büyük başarılar bekliyor. Genel olarak iyiye yorumlanan boğa boynuzu sizinle ilgili de kötü haberler vermeyecektir. Önünüzde bitirmek istediğiniz bir iş ya da gitmek istediğiniz bir yol varsa mutlaka gerçekleştirecek kavuşmak istediğiniz hayalleri gerçekleştireceksiniz.

Kahve falında boğa boynuzu görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda boğa boynuzu görmenin anlamı ve boğa boynuzu kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git