Kahve Falında Bıyık Görmek

Kahve Falında Bıyık Görmek
8 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.663 kez okundu.

Kahve falında bıyık görmek fal sahibinin çok sevdiği biriyle maddi sebeplerden ötürü kavga edeceğine ve bu olayın kendisini biraz üzeceğine işaret eder. Bıyık sembolü dost ile açılan arayı düzeltmek için işin içine giren bazı arkadaşları veya akrabaları da simgelemektedir. Araya giren bu insanlar sayesinde iki dostun arası düzelecektir fakat fal sahibi bir daha kimse ile maddi sorunlarını dahi konuşmamaya yemin edecektir. Bir diğer yorumcuya göre ise fincanda görülen bıyık sembolü iş girişimleri açısından hiç uygun olmayan bir dönemi işaret eder.

Fal sahibinin şimdiye kadar çektiği tüm dertlerin sebebi olan kişiden nihayet kurtulması ile müjdelenir. Fal sahibi aniden ortadan kalkan problemlere şaşırsa bile bu durumun hafifliği ile kısa zamanda hayattan zevk almayı yeniden başarabilecektir. Fincanın dip kısmında büyük bir şekilde beliren bıyık sembolü fal sahibinin zarar göreceğini bile bile atılmak istediği yeni bir işi işaret eder. Bu yeni iş ilk önce fal sahibinin tahmin edebildiği zorluklar ve zararlar ile dolu olsa bile zamanla daha güzel sonuçlara vesile olacaktır. Hak ettiği huzurlu günlere kavuşmak için sıkıntı çekmeyi göze alan fal sahibi kısa zamanda geleceğini daha net bir şekilde planlayabilecek hale gelecektir. Bir başka anlamı ile fal sahibinin gerçekler ile yüzleşmesi demektir. Fincanın kulp kısmında beliren bıyık sembolü fal sahibine çok yakın hissettiği bir insan tarafından söylenen gerçekleri işaret eder. Fal sahibi başkasından duysa bu kadar etkilenmeyeceği için, fal sahibine gerçeklerden bahseden bu kişinin, fal sahibinin kendisi ile yüzleşmesinde payı büyüktür. Fal tabağında belirmiş ise ev ahalisinin bir kriz ortamını daha başarılı bir şekilde çözen aile büyüğü ile yorumlanır. Huzurun başlangıcı olan bu günlerde sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekebilir.

Kahve Falında Bıyıklı Erkek Görmek

Kahve falında bıyıklı erkek görmek, bu ara oldukça başarıların kapıda olduğunu göstermektedir. Fal sahibi bir bayan ise bayan için hem iş anlamında hem eğitim anlamında hem de aşk hayatında oldukça başarılı zaman dilimlerine sahip olabileceği gibi maddi anlamlarda da oldukça zenginliğe kavuşacak olduğunu işaret etmektedir.

İş, eğitim ve aşk anlamında kazançları yanı sıra getirir iken bir de bereket anlamında da oldukça olumlu zaman dilimlerini gösterecektir. Sadece bu kadarı ile de kalmayıp beyler için manevi duyguların da bu ara bir hayli yükselişe geçerek en iyi yolların açılacak olduğunu da işaret etmektedir. Bayan ve erkek için farklı anlamları ifade eder iken bir de bıyıklı erkeği ağlar iken görür iseniz bu ise sizlerin sahip olduğu her şeyin tam tersine dönmek üzere olduğun da işaret etmektedir. Sizler için bu ara oldukça hayırlı olan kapılar açılmaya başlamış olsa bile sizler bunun farkına varamayıp bir türlü her şeyi oldukça farklı yönlere çekmeye başlayacaksınız.

En verimli zamanlarınızı yaşıyorsunuz. Elinizi attığınız her işten başarıyla sıyrılmanız maddi yetersizlik problemini kökünden çözecek. Eski eşinizin sizden bazı istekleri var ama umurunuzda olmayacak. Artık kimseyi düşünmeden keyfinize bakabiliyorsunuz. Birkaç sahte dostu hayatınızdan ayıklayacaksınız. Karşınıza sizi anlamak isteyen birinin çıkması duygularınızı allak bullak edebilir. Ona bir şans vereceksiniz ama henüz çok erken olduğunu düşünüyorsunuz.

Kahve Falında Bıyıklı Adam Görmek

Kahve falında bıyıklı adam görmek, sizlerin daha oldukça genç olmanıza rağmen kendinizi sadece okul ve iş hayatına adamış olan bireyler olmanızdan oldukça yaşlanmış gibi hissediyor olduğunuzu göstermektedir. Özellik ile de artık kendiniz için de bir şeyler yaparak arkadaşlarınız ile de ya da aileniz ile dışarı çıkmak ya da kısa süreli de olsa tatile çıkmak için de planlar yapabilirsiniz. Eğer kendiniz için biraz da olsa zaman ayırıp bunu yapar iseniz gerçekten de herkes için oldukça iyi olacağını da göreceksiniz.

Sizlerin aşk hayatının da hayatınızın diğer her bir yanı gibi oldukça düzgün ve eğlenceli bir şekilde de geçiyor olduğunu da göstermektedir. İnsanlara en çok huzur veren şeylerden birinin de hayat arkadaşınız ile geçiriyor olduğunuz zaman dilimleri olduğunu da en iyi şekilde bilmenizden dolayı bu ara sevgiliniz için de daha keyifli planlar hazırlıyor olduğunuzu da göstermektedir. Bu tutumunuz ile de sevgilinizin gönlünü de en iyi şekilde fetih ediyor olduğunuzu da unutmayın.

Gözünüz çocuklarınızdan başka hiç kimseyi görmüyor ama artık büyüdüklerini kabullenmeniz gerek. Onlar kendi yollarını çizerken siz yalnız kalmak istemeyeceğiniz için bazı kararlar vermeniz gerekiyor. Üstelik etrafınızda sizi çok beğenen bir adam var ve sizden ufak bir ışık bekliyor. Evde çalışabileceğiniz bir iş arayacaksınız. Sabırlı olmayı öğrenirseniz bu iş fırsatını en kısa sürede yakalayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git