Kahve Falında Bisiklet Görmek

Kahve Falında Bisiklet Görmek
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.665 kez okundu.

Kahve falında bisiklet görmek, daha ferah ve mutlu bir hayata doğru çıkacağınız yolculuğa işaret eder. Bu yolculuğun ne kadar uzun süreceği ise tamamen sizin inancınıza ve azminize bağlı olarak değişecektir. Falda ancak ne kadar uzun olursa olsun yolun sonuna vardığınıza yepyeni bir hayat sizi bekliyor olacak. Bugüne kadar emek verdiğiniz her alanda birer birer geri dönüşlerin başladığını göreceksiniz. Yatırımlarınızın sonuçlarını alacak ve motivasyonunuzu arttıracaksınız. Ancak bu durumda hayatınızdaki hızlı değişim, kötü niyetli kişiler tarafından fark edilerek sabote edilmek istenebilir. Bu durumda kendinize olan güveninizi korumalı ve bu noktaya gelene kadar gösterdiğiniz büyük çabaları herkese hatırlatmanız gerekecektir.

Hayatınızda bir takım olayların yavaş yavaş ancak etkili bir biçimde gelişeceğini gösterir. Bu süreçte yeni biriyle tanışabilir ve ona ilgi duyduğunuzu fark edebilirsiniz. Ancak kesinlikle acele etmemeniz ve sabırlı olmanız gerekir. Süreç her ne kadar ağır ilerleyecek olsa da alacağınız sonuç kalıcı ve etkili olacaktır. Başlayacağınız ilişki, size sonsuz mutluluğu yakalamanız için açılan bir kapı haline gelecektir. İlişki süresince de aceleci yaklaşımlardan kaçınmalı, yaşanması gereken her şeyi emin adımlarla ve sindirerek hayatınızın bir köşesine yerleştirmelisiniz. İstikrarlı bir ilerleyişi ve her türlü engele göğüs germeyi simgeler. Kararlılığınız karşısında arkadaşlık ilişkileriniz de olumlu anlamda değişmeye başlayacaktır. Özellikle yakın arkadaşlarınızdan büyük destek görecek ve ilerleyen zamanlarda bu desteklerin karşılığını onlara fazlasıyla geri vereceksiniz. Aile ilişkilerinizde ise daha sakin ve huzurlu bir hava yakalamayı başaracaksınız.

Kahve Falında Bisiklete Binmek

Senin kısa süreli bile olsa artık tatil ya da dinlenmek için oldukça gerekli olan zaman dilimlerine de işaret etmektedir. Sen de artık bu hayatın sana yapılan karmaşalarından kısa süre de olsa kendini sıyırmayı tercih etmeli ve bu kadar güzel olan hayatı sadece başkalarını mutlu etmek yerine biraz da kendini mutlu etmek için çaba sarf etmeyi tercih etmelisin. Eski sevgilinden sonra her ne kadar büyük yalanlar ile ya da sana yapılan haksızlıklar ile karşılaşmış olsan bile bu kadar acı çekmek yerine sen de artık kendine bu tatil ya da dinlenme için olan zaman dilimini vermeyi tercih ederek bu hayata kaldığın yerden tutunmayı da tercih etmelisin.

Uzun zamandır görüşemediğin ve bir o kadar da özlediğin arkadaşlarını da işaret etmektedir. Sen onlar ile bu ara bir buluşup artık kavuşmayı da o kadar çok istiyorsun ki bu durum her ne kadar daha da ileri tarihlere atılır ise daha da çok acı çekiyorsun. Artık onlardan bir teklif gelmesini beklemek yerine sen de bir şeyler hazırlayarak onları çağırabilir ve onlar ile de en güzel olan zaman dilimlerini de geçirebilirsin. Bu hayata eğer bir kez daha gelemeyecek olduğunu ve bu yüzden her neye gücün yeter ise onu yapman gerektiğini anlar isen işte o zaman en güzel zaman dilimlerini de geçirebileceksin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git