Kahve Falında Birini Görmek

Kahve Falında Birini Görmek
8 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 7.427 kez okundu.

Kahve falında birini görmek, güzel havadisleri nitelendirir. Genellikle önemli mertebelerde tanıdığı olan kişilerin yardım edeceği anlamı taşımakta. Bu sembol pek çok insanın güzel mevkilere gelmesine ve yapılan işten elde edilecek bol kazanca işarettir. Yakın çevrenizde yer alan bu kişi hem manevi hem de maddi yönden yardımınız koşacak. Yakından tanıdığı bir kişi tarafından yüksek oranda mal ve mülk miras kalacak. İş hayatınızda gerçekleştirmiş olduğunuz projelerinizde başarılı olacak ve maddi sıkıntılarınız son bulacaktır. Özel hayatınızda hoşlandığınız kişi ile birlikte olacağınız anlamı taşır.

Fincanda bu sembolün çıkması iş hayatınızda çok ilerleme kat edeceğinize ve merhametli bir insanla tanışacağınıza delalet eder. Gücün, kudreti, servetin ve saygınlığı ifade eder. Çevrenizdeki bazı kişilerle arkadaşlığınızı sonlandıracak ve yeni kişilerle kuracağınız dostluğa işarettir. kariyerinizde sürpriz gelişmelerle karşılaşacaksınız. Eşiniz ve sevgilinizle yaşayacağınız kıskanç davranışlar sergilememeye ve sevdiğiniz kişiye ne kadar çok güvendiğinizi hissettirmelisiniz.

Hayatının büyük kısmının değişmesi için beklediğin fırsat 5 vakte kadar gerçekleşecek. İlk başta çok karışık görünen bir işi yapamayacağını düşünüp, pes etmek isteyeceksin. Sonra bu fikrinden vazgeçip tekrar azmedeceksin ve bu işten büyük kazanç sağlayacaksın. Kafandaki soru işaretlerini olumsuzda olsa netleştirmen, seni güzel günlere götürecek bir yolun oluşmasına olanak sağlayacak.

Kahve Falında Namaz Kılan Birini Görmek

Dini yönden alim kişiye delalet eder. Bu sembol fal sahibinin hayatında olumlu ve hayırlı gelişmelerin gerçekleşeceğinin habercisi olarak nitelendirilmekte. Temiz niyetli, hayırlı dualarda bulunan hoş bir kişiliğe sahiptir. Sahip olmak istediğiniz şeyler için kesinlikle dua etmekten vazgeçmemeniz gerektiğine işarettir. Devamlı olarak dua ederseniz olmasını istediğiniz her şey tez zamanda gerçekleşecektir. Fincanda bu sembolün çıkması çevrenizde yer alan biri sizin için sürekli güzel dualarda bulunmakta. Emeklerinizin karşılığını eninde sonunda alacağınıza işarettir.

Hane içindeki saadet ve huzura işaret eder. Manevi yönünüze bu süreçte daha çok ağırlık vermeniz gerekir. Olumsuz olaylar karşısında hiçbir zaman inancınızı ve umudunuzu kaybetmemeniz gerektiğinin göstergesidir bu sembol. Fal sahibinin fincanında çıkan bu sembol kişisel özelliğinin ne kadar güzel olduğuna dikkat çekilmekte. Her zaman kalpten edeceğiniz tüm dua ve istekleriniz kabul buyrulacaktır. Sıkıntılarınızın ardından oluşacak feraha, maddi olanaklarının iyileşmesine ve bir ömür devam edecek olan mutluluğa işaret edilir. Eğer fincanda namaz kılan kişi bayan ise sizinle konuşmak isteyen bir kişinin varlığına, namaz kılan insan erkekse kazancınızda artış olacağına yorulur.

Sizler için gelen kötü olayları işaret etmektedir. Sizler sadece kötü olaylara kendinizi yönlendirerek mutlu tarafları da görmüyor oluşunuz sizlerin bitiş noktasına yaklaştığınızı göstermektedir. Eğer olumlu yönleri görerek hayatınıza devam eder iseniz mutlu, kötü yönleri görerek devam eder iseniz de bir hayli mutsuz olacağınızı da unutmadan devam etmeniz gerekir. Sevgilinizin sizlere yapacak olduğu ihanetlerin de gelmek üzere olduğunu göstermesinden dolayı eğer düşmeyi tercih eder iseniz sürekli ağlayacak ya da kalkmak ister iseniz de sadece mutlu olabileceksiniz.

Kahve Falında Secde Eden Birini Görmek

Yaşantınızda bazı olumlu değişikliklerle karşılaşacağınıza işarettir. Hayatınıza giren bu farklılıklar iş hayatınızı olumlu yönde değiştirecektir. Karşı taraftan alacağınız teklifler sizin geleceğiniz için bir bilet. Aşk hayatınızda karşı tarafa doğru atacağınız adımlar hem sizi hem de karşı tarafı mutlu etmek ile birlikte büyük ve önemli bir karar alacağınız anlamı da taşır. Aşkınızı evlilikle taçlandırmak hem sizleri hem de ailenizi mutlu edecektir. Tanıdığınız bir kişiden sağlığı hakkında olumlu bir haber alacaksınız.

Bazı yorumculara göre birtakım olumsuzluklar ile karşılaşacağınıza yorulur. Yaşantınıza giren bu tür olumsuzlukların sizi yormasına izin vermeyin. İş hayatınızda atacağınız kararlı adımlar sizi yeniden canlandıracaktır. Aşk hayatınızda henüz birileri yok ise üzülmenize gerek yok. Şu an karşınıza birileri çıkmadıysa gelecek günlerde çıkabilir. Falda secde etmiş insan görmenin bir başka yorumu ise, ailenize minik bir üyenin en kısa zamanda katılacağına delalettir. Yeni üye sağlık, şans, mutluluk, huzur ve birtakım olumsuzlukları yok eden olumlu düşünceleri beraberinde getirecektir.

Kahve Falında Diz Çökmüş Birini Görmek

Çok iyi manaya gelmekte. Hayattaki tüm sıkıntılara rağmen yılmaması ve fal sahibinin mücadele ederek zafere ulaşmasına işarettir. Fincanda böyle bir sembol gören kişi çok kısa bir süre sonra çok güzel bir haber alacaktır. Diz çökmüş insan figürü meslek hayatındaki yükselişe delalet etmekte. Bu süreçte kısmetiniz daha çok açılacak. Borçlarınızdan kurtulacak ve rahata ereceksiniz. Fincanda beliren bu semboller çekilen cefanın neticesinin en hayırlı bir şekilde alındığına, tüm zorlukların meyvesinin güzel bir biçimde alındığına, itibara, saygınlığa, yüksek mertebeye ve bol kazanca işaret eder.

Arzu edilen şan ve şöhrete, yardım severliliğe, temiz rızka, çok istenilen bol kazanca, cömertliğe, iyi ve sağlıklı bir ömre biçiminde tabir edilir. Bu sembol genel anlamda hayatta olumlu olayların gerçekleşeceğine işaret edilir. Hastalıkların şifa bulunacağına, güce ve unvana kavuşulacağına, çekilen zahmetlerin sona ermesi ile özlenen huzura, özel hayatında seyir eden olumlu gelişmelere, kötü alışkanlıkları olan kişilerden uzak durulmasa anlamı taşımakta.

Kahve Falında Zayıf Birisi Görmek

Çevrenizde size ihtiyacı olan birilerinin varlığını gösterir. bu kişi size maddi anlamda ihtiyaç duyuyor olabileceği gibi yalnızca manevi destek anlamında da ihtiyaç duyuyor olabilir. Ayrıca size ihtiyacı olan bu kişi çocuğunuz, yakın akrabanız ya da ebeveynleriniz değil uzak bir arkadaşınız ya da bir aile dostunuz da olabilir. Çevrenize daha dikkatli bakmanız gerektiğini ve size ihtiyaç duyan insanları bir an önce fark etmek zorunda olduğunuzu gösterir.

Bir kaç gün içinde bir miktar para kaybedeceğiniz anlamına gelir. Maddi konularda bir takım kayıplar yaşanabilir. Bu süreç maddi durumunuzu biraz yıpratabilir. Bir kaç ay içinde şans sizden yana dönecek ve zayıflayan maddi durumunuz yeniden eski haline dönecektir. Aşk hayatında bir takım ayrılıklar yaşanabilir. Şehirlerinizin birbirinden ayrılması gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Kısa sürede büyük kavgalar yaşayabilirsiniz. Aranıza giren mesafeler aşkınız için bir imtihan niteliğindedir.

Zayıf uzun boylu biri ile yollarınızın kesişeceğine işarettir. Bu kişi hayatınıza girdiği andan itibaren bir çok değişim ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan ilki, ona yakın bir şehre taşınmak olabilir. Onun için büyük fedakarlıkları göze alabilirsiniz. Kısa süre içinde ciddi bir takım kararlar alabilirsiniz. Evlilik fikrine artık daha sıcak bakmaya başlayabilirsiniz. Yaz aylarında maddi durumunuz daha da güçlenecek ve iş hayatınız ile ilgili çok önemli gelişmeler yaşanacaktır. Uzun zamandan beri hayal ettiğiniz mevkiye sonunda kavuşabilirsiniz. Şans sizden yana olacak fakat bir kaç ay beklemeniz gerekmektedir. Uzun bekleyişler sonunda hayalini kurduğunuz yaşama kavuşacaksınız.

Kahve Falında Şişman Birisini Görmek

Zenginliğin ve sözü geçer olmanın simgesidir. Bol para kazanmak, bu parayı özellikle kendi zevkleri için harcamak, lüks ve şatafat içinde uzun bir ömür geçirmek anlamları taşır. Bol kazanç sağlayacak büyük yatırımlar yapmaktır. Ayrıca bu şekilde yatırımlar yapan birinin ailesine girmek şeklinde de yorumlanır. Hayırlı kısmetler elde etmek, bol kazanç sağlamak, kimsenin hayal edemeyeceği kadar büyük başarılara imza atmaktır.

Kimi yorumcular tarafından açgözlülük ve doyumsuzluk olarak da yorumlanmaktadır. Etrafınızda dolaşan, yüzünüze gülen ancak arkanızdan işler çevirip bu sırada da sizin maddi kaynaklarınızdan yararlanan hain ve düşüncesiz insanların varlığına işaret eder. İçinde bulunduğunuz bolluk ve zenginlik içinde kendinizi kaybetmeye başladığınızı; çevrenizde size zarar vermek isteyen insanları fark edemeyecek hale geldiğinizi gösterir. maddi anlamda büyük bir ferahlığın içinde olmak ancak manevi anlamda birçok soruya cevap bulamamak anlamları taşır. Dışarıdan bakıldığında bilgili ve tecrübeli görünen ancak oturup konuştuğunuzda aslında hiç de öyle olmadığını göreceğiniz insanların sembolüdür.

Kahve Falında Hamile Biri Görmek

Berekete ve bolluğa işaret eder. Yeni bir hayatın simgesi olan bu figür temiz başlangıçlar yapmaya, iyi insanlarla tanışıp hayatta yepyeni bir sayfa açmaya yorulur. Kazançlı işler yapmak şeklinde de yorumlanır. Elinizi attığınız her işte bolluk ve bereket içinde olacağınız; kimseye muhtaç olmadan refah içinde yaşayacağınız anlamına gelir. Ayrıca iyi huylu insanların hayatınızda hem iş hem de aşk anlamında büyük değişiklikler yapacağını da gösterir.

Çocuk sahibi olmak şeklinde de yorulur. Eğer hamile figürün karnı çok şiş ve geniş görünüyorsa bu durum kız bebek sahibi olmak; daha küçük görünüyorsa erkek bebek sahibi olmak anlamına gelir. Özellikle uzun zamandır uğraşan ancak bir türlü bebek sahibi olamayan çiftler için çok yakında müjdeli haberler almak, hayırlı evlatlara sahip olmaktır. Bazı çiftler içinse beklenmedik anda gelen, aileyi birbirine bağlayan, en zor zamanda sadece haberiyle bile eşlerin birbirine daha da yakınlaşmasını sağlayan hayırlı ve geleceği parlak evladın haberidir.

Kahve Falında Kısa Boylu Birini

Dışarıdan bakıldığında hiçbir şey bilmiyormuş gibi görünen ancak oldukça bilgili ve zeki olan insanları temsil eder. Bu şekilde biriyle tanışıp onun size gösterdiği yolda ilerleyerek oldukça büyük başarılara imza atabilirsiniz. Ayrıca yine böyle biri sayesinde büyük bir iş kurabilir ve onun ortaklığıyla işinizi büyütebilirsiniz. Bekar olanlar içinse bu karakterde ve görünüşte biriyle tanışıp kimsenin beklemediği kadar güzel ve sakin bir evlilik yapmak şeklinde yorumlanır.

Küçümsenen ancak fırsat verildiğinde başarılarıyla herkesi kendisine hayran bırakacak bir çocuğu, arkadaşı ya da akrabayı sembolize eder. Özellikle çocuklarından hiçbir şekilde memnun olmayan ebeveynler için aslında çocuklarına ne kadar büyük haksızlık yaptıkları konusunda önemli bir uyarı mahiyetindedir. İyi insanlara yeterince değer verilmediğini ve bu şekilde birçok önemli zekanın, karakterin harcandığını gösterir. İnsanları değerlendirirken sadece dış görünüşleriyle ya da statüleriyle değil; düşünce tarzlarıyla ve kalplerindeki iyiliklerle değerlendirmeniz gerektiğini işaret eder. Çevrenize dikkatli bir şekilde bakıp kimlere haksızlık ettiğinizi anlamanız gerektiğini gösteren bir figürdür.

Kahve Falında Uzun Boylu Birisi Görmek

Uzaktaki bir sevdiğinizden ansızın bir haber duyacağınıza işaret eder. Genellikle hasret ve özlem duyduğunuz kişilerle aranızdaki mesafelerin git gide azalacağını gösterir. Fal sahibi, karşısına çıkacak birisine aşık olabilir ve mutlu yuva hayalleri kurmaya başlayabilir. Başka bir tabire göre ise, çok iyi bir yerde işe gireceğinize ve işinizde kendinizi kanıtlayarak kısa süre içinde çok iyi yerlere geleceğinize delalet eder.

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve çok istediğiniz bazı olayların tam da umudunuzu kestiğiniz anda gerçekleşeceğine delalet eder. Fal sahibi, ihtiyaç sahibine yaptığı bir yardımın karşılığını hayatında karşısına çıkacak çok büyük fırsatlarla görecek demektir. Maddi ve manevi olarak rahatlayacağınız ve hayallerinizin içinde kendinizi bulacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Kişi, mutlu bir yuva kuracak ve evli ise, mutluluğu daim olacak demektir. Etrafınızda sizin başarınızı ve yaşam tarzınızı içten içe kıskanan kişiler olabilir, bu kişilere dikkat etmelisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git