Kahve Falında Bina Görmek

Kahve Falında Bina Görmek
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.947 kez okundu.

Kahve falında bina görmek, elde hiçbir şey olmadan yapılan başlangıçların hayal edilemeyecek kadar güzel noktalara ulaşacağını gösterir. Küçük bir sermayeyle umutsuz bir şekilde başladığınız iş zamanla oldukça büyüyerek tahmin ettiğinizden çok daha olumlu noktalara ulaşacaktır. Süreç boyunca birçok zorlukla karşılaşacaksınız ancak giderek profesyonelleşecek ve bu zorlukları atlamada hız kazanacaksınız. Böylece önünüze çıkan her engele karşı nasıl bir strateji geliştireceğinizi kısa sürede belirleyebileceksiniz. Neredeyse eliniz boş halde başladığınız işinizde elde edeceğiniz başarıya siz bile inanamayacaksınız.

Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde yepyeni başlangıçların habercisidir. Sosyal çevrenizi genişleterek yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Oldukça monoton ve kötü biten bir ilişkinin ardından ruh eşinizi bulacağınızı ve bir daha hiç ayrılmamak üzere harika bir ilişkiye başlayacağınızı gösterir. İlişki süreci boyunca beraber geleceğinizi adeta yeniden inşa edeceksiniz. Arkadaş çevrenizdeki genişleme ise iş ve eğitim hayatınıza olumlu bir biçimde yansıyacak. Yeni bir okula başlayabilir ya da reddedemeyeceğiniz fırsatlarla farklı okullara davet edilebilirsiniz. Bu durumda yetersiz olmadığınızı düşünüp kendinize güvenir bir şekilde teklifleri değerlendirmeniz hayati önem taşıyacaktır. İş hayatında başarılarınızın farkına varan herkes sizinle çalışmak için adeta yarışır duruma gelecektir. Aşk hayatınızda gösterdiğiniz hassasiyeti ve kendine güveni iş hayatında da göstererek harika başarılara imza atabilirsiniz. Geleceği adım adım yeniden inşa etmeyi simgeler. Elinizde hiçbir şey olmadığını düşünseniz de size sunulan fırsatları akılcı bir biçimde değerlendirdiğinizde bir anda sahip olduklarınız ikiye katlanacak ve seçim yapmak oldukça zorlaşacaktır. Bu durumda en büyük sermayeniz olan aklınızı devreye sokarak doğru kararı verebilirsiniz.

Kahve Falında Yüksek Bina Görmek

Çevrenizdeki insanları vaktinde gözden geçirmeniz geçirdiği anlamına da gelebilir. İlerleyen zamanlarda bu dedikoduları duyduğunuzda inanamayacağınız ve bu durumdan çok huzursuz olarak bulunduğunuz ortamı terk edeceğiniz anlamına gelir. Bu dedikodular iş yerinizde ise işinizi mahallenizde ise mahallenizi terk etmek isteyeceğinize işarettir. Hakkınızda ki bu asılsız dedikodular sizi gözyaşlarına boğacak ve günlerce bunu atlatamayacaksınız. En çok yıkacak olan ise en yakınım dediğiniz insanların bile bu dedikoduların içinde olduğunu öğrenmek olacak. Bu dedikodulara katılıp sizden bunları gizlemeleri sizi çok kıracak. Beklenmedik durumlara da işarettir. O kimsenin hiç beklemediği bir durumla karşılaşacağı ve ne yapacağı işin içinden nasıl çıkacağı konusunda birinden yardım isteyeceği anlamına gelmektedir. Bu duruma sebep olan ise geçmişte ki ihmalleriniz ve sorumsuzluklarınız olacaktır. O zamanla en fazla ne olabilir ki dediğiniz olaylar şimdi başınıza iş açacaktır. İçinde bir yara taşıyor olmak ile de yorumlanmaktadır. Fal sahibinin her hatırladığında yüreğini sızlatıp gözlerinin dolmasına neden olan fakat herkesten sakladığı acı bir anısı var demektir. Kimseye anlatamasa da bu anı onu her hatırladığında darmadağın etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git