Kahve Falında Bez Bebek Görmek

Kahve Falında Bez Bebek Görmek
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.022 kez okundu.

Kahve falında bez bebek görmek saf ve temiz duygulara, ferah bir hayat yaşanılacağına delalet eder. Geçmişte yaşamış olduğunuz kötü olaylar olsa da önünüzde istediğiniz gibi bir hayatın sizi beklediğine işarettir. Ayıca fal sahibi olarak sizin eski arkadaşlarınızla aranızdaki problemlerin devam ettiğine ve yeni arkadaşlar edineceğinize işaret eder.

Kahve Falında Bez Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?falda bez bebek görmek

Falda bez bebek görmek diğer bir anlamı ile güçlü bir hayal gücü ve mutluluğun göstergesidir. Çevrenizdekiler tarafından espri anlayışı yüksek biri olduğunuza, kıvrak bir zekanızın olduğuna ve yenilikçi tavrınızdan ötürü çok beğenildiğinize işarettir. Ancak bütün bunlara rağmen son dönemlerde yapmış olduğunuz iyilikler görmezden gelinebilir. Bundan dolayı sözlerinize dikkat etmeniz gerekir. Özel hayatınızda sevdiğiniz kişiye duygularınızı açmanın tam zamanı. Bu sayede beklediğiniz ilişkiye yelken açabilirsiniz. Son birkaç gün içinde bazı kişiler canınızı sıkmak isteyecek. Bu konuda temkinli ve sabırlı olmanız gerekir. İş ve okul hayatınızda durgun bir döneme gireceksiniz.

Kahve falında bez bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda bez bebek görmenin anlamı ve bez bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git