Beyaz Güvercin

Beyaz Güvercin
1 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.605 kez okundu.

Kahve falında beyaz güvercin görmek, genelde beyaz tez ve hayırlı habere ulak olarak kullanılmasından dolayı postacıya dalalet eder. Bundan yola çıkarak tez zamanda hayırlı bir haber alarak hayatınızda değişiklikler olacağını ve bu değişiklik ile istediğiniz mutluluğa kavuşacaksız. Eğer birinin elinden gönderiliyorsa o zaman bu haberin biri aracılığı ile size ulaştığı, elinde tutuyorsa yakın bir zamanda haberin gönderileceği elini arkasına götürmüş ve saklar gibi görünüyorsa o zaman haberi size iletmesi gereken kişinin bir şekilde bu habere mani olduğu ama ne yaparsa yapsın bu haberin artık yola çıkma zamanı geldiği için fazla engel olamayacağı anlaşılır.

falda beyaz guvercin gormek-1

Falda beyaz güvercin görmek, sevdiğiniz ama küs olduğunuz birinden gelecek haber ile aranızdaki buzların çözülerek yeniden eski günlere kavuşacağınızı, eşinizle veya sevgilinizle bir müddettir yaşadığınız olumsuzlukları bir şekilde konuşarak aşacağınızı ve yeniden güzel günlere döneceğinizin de müjdecisidir. Eğer fincanın üst kısmında ise olumlu alt kısmında ise o zaman daha haberin hazır olmadığını ve bir müddet daha zamanı olduğunu ancak ortam hazır olduğunda bu haberin yola çıkacağını yok eğer birde önünde engel varsa biri tarafından size bu haberin ulaşması engellendiği olarak ta yorumlanabilir.

Kötü sandığınız gidişatların iyiye döneceği, rakiplerinizin hırslarında boğulacağı anlamına gelir. Sadece daha güçlü olmanız gerekiyor. Duygusal yapınız, kırılgan gözükmenize sebep olsa da bundan daha fazlasına sahip olduğunuz bir gerçek. Siz de gücünüzü küçümsememeli ve kullanmaktan çekinmemelisiniz. Siz farkında bile olmadan üzerinize oynanan oyunlar bozulmuş , düşmanlarınız sizinle uğraşmamaları gerektiğinin farkına varmışlar demektir. Akraba ilişkilerinizi ihmal etmemeniz gerekiyor. Sizi özleyen sevdiklerinize zaman ayırmalı, hayatın çok kısa olduğunu unutmamalısınız. Akrabalarınız ve ailenizle vakit geçirmek, birlikte geçmişin güzel anılarını hatırlamak size de iyi gelecektir. Çok geçmeden onları arayın, sıcak tepkilerinden çok memnun kalacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git