Kahve Falında Beyaz At Görmek

02.07.2020
Kahve Falında Beyaz At Görmek

Kahve falında beyaz at görmek, bu günler içerisinde hiç beklenmeyen bir yerden gelecek olan yüklü miktarda bir para veya malı işaret etmektedir. Uzaktaki bir akrabanızdan kalacak olan bu miras fazlasıyla ihtiyacınız olan bu dönemde oldukça iyi gelecek ve bir süredir çektiğiniz sıkıntılardan sizi kurtaracaktır. Maddi zorluk çektiğiniz günleri geride bırakıp hayatınıza temiz bir sayfa açmanıza yardımcı olacak olan bu parayı dikkatli yatırımlarda kullanmalı ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bu dönemde alacağınız iş teklifleri ile kariyerinizi kısa süre içerisinde bir üst seviyeye taşıyacaksınız. Özel hayatınızda ise bir süredir sevgiliniz veya eşinizle yaşadığınız sorunların üstesinden bugünlerde gelecek, huzurlu günlere kavuşacaksınız. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler sizleri beklemektedir.

Aşk Hayatı

Evli kişiler için bir süredir hane içerisinde yaşanan sıkıntı ve tartışmaların yakın zamanda biteceğini ve huzura ereceğinizi işaret etmektedir.Bir süredir eşinizle yaşadığınız sebepsiz tartışmalar her ikinizin de yıpranmasına neden olmuş olabilir. Eşinizden gelecek güzel bir sürpriz ile aranızdaki tüm sorunları halledip, eski mutlu ve huzurlu günlerinize kavuşacağınıza işarettir. Karşılaşacağınız bu romantik sürpriz karşısında oldukça şaşırıp, mutlu olacaksınız. Birbirinize karşı olan sevgi ve saygınızı kaybetmediğiniz sürece birlikte üstesinden gelemeyeceğiniz sorununuz olamayacaktır.

Bekar kişiler için ise kısa bir süre içerisinde birisiyle tanışacaklarına işarettir. Bir süredir etrafınızda olan ve sizin dikkatinizi çekmeye çalışan bu kişi, zaman içerisinde amacına ulaşacaktır. Oldukça kafa dengi olan bu kişiden alacağınız sürpriz bir evlilik teklifi ile çok sevinecek ve hızlı bir karar ile dünya evine gireceğinize işaret etmektedir. sizi eşiniz ile birlikte mutlu, huzurlu ve keyif dolu günler beklemektedir.

Para

Beklemediğiniz bir zamanda iç tahmin etmediğiniz bir yerden gelecek olan yüklü miktarda bir paranın sizi içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtaracağına işaret etmektedir. Bu durum bir süredir sizi oldukça rahatsız etmekte ve strese girmenize neden olmaktadır. Ani bir haber ile gelecek olan bu miras sayesinde hayatınıza yeni bir başlangıç yapma fırsatı elde edeceksiniz. Bu günlerde yatırımlarınızı da dikkatli yapmanız gerekmektedir. Çevrenizde bu konu ile ilgili fikir veren insanlar yerine, daha bilgili ve uzmanı olan kişilere danışmalısınız.

Yapacağınız iş değişikliği ile iş ve kariyer hayatınızda yavaş yavaş yükselirken maddi kazancınızın da doğru orantılı olarak artış göstereceğine işarettir. Genel olarak maddi konularda yorumlanmaktadır. Maddi imkanlarınızın artacağı bu dönemde eşiniz veya sevgiliniz ile beraber uzun zamandır ertelediğiniz seyahate çıkma imkanı elde edeceksiniz. Zaman içerisinde artan maddi kazancınız sayesinde her zaman hayalini kurduğunuz hayata ve istediğiniz her şeye sahip olacaksınız. Sizi sevdiğiniz kişiler ile birlikte oldukça keyifli, bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu zamanlarda aileniz ile tartışmalar yaşayacağınızı delalet eder. Bu tartışma ciddi boyutlara ulaşmayacaktır. Kısa bir süre içerisinde sorun yine aile içerisinde halledilecektir. Yalnız bu anlaşmazlıklar sırasında herkesin ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmesi çok önemlidir. Birbirimizi kırmamalı, geri dönüşü olmayan cümleler kurmamaya özen göstermelisiniz. Hayatınız ile ilgili alacağınız bazı önemli kararların olacağı bu günlerde, bu kararlar konusunda ailenizin fikrini almayı ihmal etmemelisiniz. Onların üzülmesine ve kızmasına neden olmamak için onların fikirlerine de başvurmalısınız. Zaman içerisinde her şeyin üstesinden geldiğiniz gibi bu durumun da üstesinden geleceksiniz.

Bugünlerde arkadaş çevrenizin daha önce olmadığı kadar kalabalık olacağını işaret etmektedir. Yeni girdiğiniz ortamlarda yeni yeni insanlarla tanışıp arkadaşlık kuracağız bu dönemde etrafımıza karşı oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Hemen güvenmemeniz gereken bu kişiler arasında size zarar vermek isteyen insanlar olabilir. Bugünlerde çok yakın bir arkadaşımızın sizin yardımınıza ihtiyaç olabilir, bir süredir bu durumu sizinle konuşmak için cesaret toplamaya çalışıyor bu kişi sonunda size dökülecektir. Fazlasıyla yardımınızın dokunacağım bu arkadaşınız ile ilerleyen zamanda iş ortaklığı kurabilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte huzurlu ve mutlu geçireceğiniz günler sizi beklemektedir.

İş ve Kariyer

İş hayatınızda yapacağınız değişikliklere işaret etmektedir. Bir süredir çalışmakta olduğunuz işinizde Yaşadığınız anlaşmazlıklar sebebiyle sıkılmış ve buna bağlı olarak da motivasyonumuzu düşürmüş olabilirsiniz. Yine de başarılı olduğunuz projeler sayesinde tanışacağınız yeni iş insanları aracılığıyla iş ve kariyer hayatınızda yeni kapılar açabilirsiniz.  Ani bir şekilde aldığınız işten ayrılma kararından sonra size gelecek olan yeni iş tekliflerine de işaret etmektedir. Bu tekniklerden bazıları hayatınızın tamamen değiştirmenize neden olabilir. Bu aşamada kabul etmeden önce oldukça dikkatli ve etraflıca durumu düşünmeli ve değerlendirmelisiniz. Hatta bu konuda ailenizin de fikirlerine başvurmalısınız. Aksi halde ailenizle de tartışma içerisine girebilirsiniz.

Yeni işiniz sayesinde kariyer hayatınızda hızla yükselecek ve hem hayalini kurduğunuz hem de hak ettiğiniz konuma kısa sürede yükseleceksiniz. Elde ettiğiniz bu başarı ve bilgi sayesinde maddi kazancınız da bu oranda artış gösterecek. Her zaman hayalini kurduğumuz bolluk ve bereket içerisinde bir hayat ve sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu ve huzurlu bir hayat sizleri beklemektedir. Sadece birazcık sabırlı olmanız gerekmektedir.

Sağlık

Bu dönemde ailenizden birisinin sağlığı ile ilgili olarak yaşayacağın ufak tefek problemlere işaret etmektedir. Fazla önemli olmayan ve Kısa sürecek olan bu hastalık yine de sizi telaşlandırmaya yetecektir.  Kısa sürede sağlığına kavuşacak olan bu kişinin iyileşmesi ile rahat bir nefes alacaksınız. Bugünlerde kendi sağlığımıza da dikkat etmeniz oldukça önem taşımaktadır. Son zamanlarda özellikle iş hayatında yaptığınız değişimler sebebiyle Fazla çalışıp kendinizi gereksiz yere yoruyor olabilirsiniz. Hem fiziksel hem de beyinsel olarak rahatlamaya ihtiyacınız olabilir.

Özellikle kendi sağlığımız için ertelediğiniz bazı hobilerinizi dönmenin tam zamanıdır. Kendinize eğlenerek yeteneklerimizi keşfedebilirceğiniz aktiviteler bulmaya başlamalısınız. Eğer tek başınıza Bu tür etkinliklere gitmekten sıkılıyor veya keyif almıyorsanız eşinizle veya arkadaşınızla gitmeyi deneyebilirsiniz. Fiziksel aktiviteleriniz dışında kendinizi ruhsal olarak zaman ayırmalı, kendinizi dinlemelisiniz. Beslenmenizi ve doktor kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Bugünlerde kısa kısa seyahatler yapacağınıza da işaret etmektedir. Bu seyahatler sayesinde yeni yerler keşfedip yeni insanlarla tanışma imkanları yakalamak sizin elinizdedir. Macera dolu ve huzurlu günler sizi beklemektedir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.