Kahve Falında Beşikte Bebek Görmek

Kahve Falında Beşikte Bebek Görmek
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.053 kez okundu.

Kahve falında beşikte bebek görmek sizin ve aileniz için hayırlı işlerin gerçekleşeceğine delalet eder. Fal sahibinin ailesinde rahatsız olan kişilerin şifa bulacağına, maddi yönden çektiği sıkıntıların sonlanarak feraha ulaşacağına işaret eder. Eğer borçlarınız varsa en kısa zamanda ödeyecek ve maddi açıdan bolluğa kavuşacaksınız. Özel hayatınızda sevgiliniz yada eşinizin fikirlerini önemsemediğinize ve bundan dolayı size olan kızgınlığına işaret eder. Gün içinde ufak tefek problemlerle karşılaşabilir ve bu konuda sabırlı olmanız gerekir.

Kahve Falında Beşikte Bebek Görmek Ne Anlama Gelir? falda beşikte bebek görmek

Falda beşikte bebek görmek fal sahibinin bebek hayali kurduğuna ve kısa bir zaman için kısmetinin açılacağına yada bir kız çocuğuna gebe kalacağına delalet eder. Özellikle bu süreçte değişik kişilerden düşmanlıklar görebilir yada arkanızdan söylenen kötü sözleri işitebilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız sonlanacak ve ruhsal yönden rahatlayacaksınız. Uzak bir yerden kötü bir haber alabilirsiniz.

Kahve falında beşikte bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda beşikte bebek görmenin anlamı ve beşikte bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git