Beş Parmak

Beş Parmak
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.187 kez okundu.

Kahve falında beş parmak görmek, zarara ve felakete yorumlanır. Ailenizle tartışmaya, eğitim hayatınızda başarısızlığa, iş hayatınızda maddi kayıp veya iflasa işaret eder. Kişinin güçlük yaşayacağına, sorunlu bir döneme gireceğine ve bu sorunların ona uzun süreli bir bunalım yaşatacağına işarettir. Bu kişinin hayatındaki sorunlar ve onu sürükledikleri bunalım hali aslında geçicidir ancak bu dönemde dayanıklı olmalı, güçlü olup sabır göstermelidir.

Çalkantılı ve inişli çıkışlı bir hayattan sonra gelecek huzura ve sükunete işaret eder. Özellikle şu anda hayatınızda ani değişimlerin ya da çok fazla hareketin olduğunu düşünüyorsanız, bu durumun bir süre daha devam etmesinin ardından tamamen rahat ve ferah bir yaşam tarzına kavuşacağınız konusunda şüphe duymamalısınız. Ancak henüz hayatınızda bu gibi hareketli ve çalkantılı bir durum yoksa kendinizi yakın bir zamanda içine gireceğiniz bu tarz bir hayat temposuna alıştırsanız iyi olur. Bu durumun fazla uzun sürmeyeceğini hatırlatmakta da fayda var. Durağan ve sakin bir hayata tekrar geri dönmeniz çok da zor olamayacak.

Aslında sakin ve monoton bir hayattan hoşlandığınızı ancak içinde bulunduğunuz şartların böyle bir hayat yaşamak için elverişli olmadığını gösterir. Her ne kadar böyle bir hayata derinden özlem duyuyor olsanız da bir süre daha birçok iniş çıkış yaşayıp heyecanlı anlara tanıklık etmeye devam edeceksiniz. Bunun sonundaysa hasretini çektiğiniz o ferah ve huzur dolu hayata kavuşmanız kolaylaşacak. Sıradan ve sade yaşamları temsil eder. Ancak bu tarz yaşam biçimlerine sahip olan insanlar öncesinde muhakkak uzun ve dikenli yollardan geçerler. Dolayısıyla içinizdeki bu tarz bir hayata sahip olma isteğini dışa vurmadan önce karşılaşacağınız sıkıntıları ve zorlukları iyi hesap etmeniz gerekiyor. Ardından ne istediğinize karar vererek hayatınızdaki aşırı hareketli ve karşı konulamaz parçaları yavaş yavaş azaltabilirsiniz.

falda beş parmak görmek

Falda beş parmak görmek, bazı yorumculara göre güce işarettir. Bu güç karşılaştığınız maddi ya da manevi bir sorun karşısında size yardım edecek, destek verecek bir aile bireyiniz ya da yakın bir dostunuz olduğu anlamına gelir. Eğer birleşik çıkmışsa da bu sembol, bir iş görüşmesinden alınacak olumlu sonuca, el sıkışmaya ve o işte yükselip güç kazanmaya işaret eder. Ancak burada da çevrenizden göreceğiniz destekler ve yardımlar önemlidir. Çünkü başarısızlıklar tek başına yaşanamayacağı gibi başarılar da tek başına elde edilmez. Bu süreçte ailenizin ve dostlarınızın desteğini almanız sizi daha çok teşvik edip güçlenmenize katkı sağlayacaktır. Ayrıca yakın zamanda hırsızlığa ya da dolandırıcılığa maruz kalacağınıza veya böyle bir suçlamanın üzerinize atılacağınıza işaret eder. Eğer başarılı bir işiniz ve iyi bir kazancınız varsa arkanızdan iş çevrilerek kazancınız elinizden alınabilir veya sahte bir işe maruz kalarak dolandırılabilirsiniz. Ancak üzerinize böyle bir suç atılırsa bu, sizin başarınızı çekemeyen muhtemelen aynı iş yerinde beraber çalıştığınız insanlardan biri olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git