Kahve Falında Beş Parmak Görmek

Kahve Falında Beş Parmak Görmek
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.125 kez okundu.

Kahve falında beş parmak görmek, zarara ve felakete yorumlanır. Ailenizle tartışmaya, eğitim hayatınızda başarısızlığa, iş hayatınızda maddi kayıp veya iflasa işaret eder. Fal fincanında çıkan parmaklar, kişinin güçlük yaşayacağına, sorunlu bir döneme gireceğine ve bu sorunların ona uzun süreli bir bunalım yaşatacağına işarettir. Bu kişinin hayatındaki sorunlar ve onu sürükledikleri bunalım hali aslında geçicidir ancak bu dönemde dayanıklı olmalı, güçlü olup sabır göstermelidir.

Kahve Falında Beş Parmak Görmek Ne Anlama Gelir?falda beş parmak görmek

Falda beş parmak görmek bazı yorumculara göre güce işarettir. Bu güç karşılaştığınız maddi ya da manevi bir sorun karşısında size yardım edecek, destek verecek bir aile bireyiniz ya da yakın bir dostunuz olduğu anlamına gelir. Eğer parmaklar birleşik çıkmışsa da bu sembol, bir iş görüşmesinden alınacak olumlu sonuca, el sıkışmaya ve o işte yükselip güç kazanmaya işaret eder. Ancak burada da çevrenizden göreceğiniz destekler ve yardımlar önemlidir. Çünkü başarısızlıklar tek başına yaşanamayacağı gibi başarılar da tek başına elde edilmez. Bu süreçte ailenizin ve dostlarınızın desteğini almanız sizi daha çok teşvik edip güçlenmenize katkı sağlayacaktır.

Falda Beş Parmak

Beş parmak görmek ayrıca yakın zamanda hırsızlığa ya da dolandırıcılığa maruz kalacağınıza veya böyle bir suçlamanın üzerinize atılacağınıza işaret eder. Eğer başarılı bir işiniz ve iyi bir kazancınız varsa arkanızdan iş çevrilerek kazancınız elinizden alınabilir veya sahte bir işe maruz kalarak dolandırılabilirsiniz. Ancak üzerinize böyle bir suç atılırsa bu, sizin başarınızı çekemeyen muhtemelen aynı iş yerinde beraber çalıştığınız insanlardan biri olacaktır.

Kahve falında beş parmak görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda beş parmak görmenin anlamı ve beş parmak kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git