Kahve Falında Beş Köşeli Yıldız Görmek

Kahve Falında Beş Köşeli Yıldız Görmek
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.024 kez okundu.

Kahve falında beş köşeli yıldız görmek, işlerde başarıya yorumlanır genel olarak. Sıfırdan başlanılan bir işte herkes hayret içinde bırakacak şekilde, oldukça hızlı bir şekilde en yükseğe çıkılacağını anlatır. Çok güzel bir semboldür beş köşeli yıldız sembolü.

Kahve Falında Beş Köşeli Yıldız Görmek Ne Anlama Gelir?falda beş köşeli yıldız görmek

Falda beş köşeli yıldız görmek çok şanslı bir döneme girecek olan fal sahibini işaret eder ve kişi, hiç zorlanmadan, takır takır işleyen işleri sayesinde zirveyi görecektir. Bu şanslı dönem fal sahibinin bu zamana kadarki yaşayış şekli, insanlara davranış biçimi, yardımları, iyilikleri sayesinde olacak. Fal sahibi bu karakterini, iyiliğini koruduğu sürece çok çok daha iyi yerlere de gelecektir. Yeni bir işe girmeye de işaret eder beş köşeli yıldız ve yeni iş ile birlikte birçok güzelliğin de beraberinde geleceğini gösterir.  Ayrıca yıldız görmek, ihanete yorumlanır ancak bu ihanetten fal sahibi zarar görmeyecek, deyim yerindeyse ucuz kurtulacak. Fal sahibi hariç tüm arkadaşları bu kişinin ihaneti ile oldukça sarsılacak, büyüklü küçüklü zararlar görecekler. Fal sahibi kuvvetli hisleri ile önceden önlemini alacak, arkadaşlarını da uyaracak ve onu dinleyenler çok az zarar görürken, umursamayanların zararı çok büyük olacaktır. Bu zararlar atlatılıp bu insan tamamen arkadaş ortamından çıkarılınca saygınlığı oldukça artacak fal sahibinin ve düşünceleri, görüşleri çok daha fazla önemsenmeye başlanacak.

Falda Beş Köşeli Yıldız Görmek

Beş köşeli yıldız görmek, fal sahibi uzun süredir aşk hayatında, ilişkisi olduğu kişiyle sorunlar yaşıyor ve aşk konusunda inancını yitirmek üzere demektir. Her şey daha da kötüleşmeden ve daha fazla laçkalaşmadan ya bir ara verilmeli bu ilişkide ya da tamamen bitirilmeli. Her iki taraf için de en hayırlısı bu olacaktır.

Kahve falında beş köşeli yıldız görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda beş köşeli yıldız görmenin anlamı ve beş köşeli yıldız kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git