Kahve Falında Bebek Suratı Görmek

Kahve Falında Bebek Suratı Görmek
20 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.584 kez okundu.

Kahve falında bebek suratı görmek daha çok hayra ve eve girecek olan mutluluğa, sevince yorumlanmaktadır. Çok yakın zamanda fal sahibinin oldukça güzel bir müjde alacağına ve özellikle bekarsa istediği bir eşe kavuşacağına, evli ise yakında hamile kalacağına ve turp gibi erkek bir evlada sahip olacağına delalet eder. Yeni iş hayatına gireceğinize, çok çalışarak istediğiniz mevkiye geleceğinize ve bu işte çok kazançlı gelirler elde edeceğinize işaret etmektedir.

Kahve Falında Bebek Suratı Görmek Ne Anlama Gelir?falda bebek suratı görmek

Falda bebek suratı görmek; hanenize bir bireyin katılacağına ve bu bireyden dolayı hanenizde bereketli ve güzel dolu günlerin yaşanacağını gösterir. Mutluluğunuzun sizin elinizde olduğuna, bu hayatta kimseye boyun eğmemeniz gerektiğine ve hayatınızı yoluna koymak için önemli kararlar vermeniz gerektiğini simgelemektedir. Uzaktan size gelecek olan haberle içinizin huzurla dolacağına, oldukça temiz kalpli ve saf biriyle tanışacağınıza tabir edilir. Fal sahibinin herkesin iyiliğini isteyen ve yardımsever bir insan olduğunu göstermektedir.

Kahve falında bebek suratı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda bebek suratı görmenin anlamı ve bebek suratı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Kahve Falında Bebek Suratı Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. özlem orhon dedi ki:

    güzel bir yorum gerçekten bana uyuyor..

Sayfa başına git