Kahve Falında Bebek Beşiği Görmek

Kahve Falında Bebek Beşiği Görmek
14 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.075 kez okundu.

Kahve falında bebek beşiği görmek, hayatınızda olan kişiyle güzel günler olacağınızı belirtir. Eğer hayatınızda biri yoksa güzel haber getiren bir kişi olduğunu ve kısmetinizin büyük ölçüde açıldığını göstermektedir. Fal sahibinin alacak bir miktar parası olduğunu, bu paranın kendisine 4 vakte kadar geleceğini belirtmektedir. Eğer alacak bir paranız yoksa da birine olan borcunuzu hatırlatmaktadır. Boş beşik borç para anlamına gelmektedir. Ya alacak bir miktar paranız ya da verecek bir miktar paranız olduğunu gösterir. Borcun dışında, hayatınızda yaptığınız seçimlerden dolayı mutlu olacağınız bir döneme gireceğinizi de belirten bir simge rolü üstlenmektedir.

Kahve Falında Bebek Beşiği Görmek Ne Anlama Gelir?falda bebek beşiği görmek

Falda bebek beşiği görmek, ailede yeni bir bebeğin doğacağı haberi almak anlamına da gelmektedir. Bu haber 2 vakte kadar gelebilir. Gelen bu bebek hayırlı kısmetlerle ve şans dolu bir yoldan da gelmektedir. Ailenizin ve sizin şanslı bir zaman diliminde olacağınızın da habercisidir.

Kahve falında bebek beşiği görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda bebek beşiği görmenin anlamı ve bebek beşiği kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git