Kahve Falında Bebek Ayakkabısı Görmek

Kahve Falında Bebek Ayakkabısı Görmek
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.015 kez okundu.

Kahve falında bebek ayakkabısı görmek; ailedeki küçük üyelerden birinin bir hastalıkla karşılaşacağının habercisidir. Fal fincanında çıkan ayakkabıya göre bu bir sağlık problemidir. Bu sağlık problemi çok yakında geçecek, bu küçük üye bir kaç günde sağlığına kavuşacaktır. Çevrenizde durumu kötü olan birileri var sanki. Bu kişiler sizden maddi, manevi yardım bekliyorlar. Bu yardım bekleyen ailenin 2 ya da 3 çocuğu olabilir. Onlara dua etmelisiniz ve bir gün çocuklarına giyecek eve de bir miktar erzak alarak evlerini ziyaret edebilirsiniz. Bu maddi manevi yardım size yaklaşık 2,3 ay sonra güzel bir şekilde dönecektir. Beklediğiniz haberleri alacak, hayatınızda olmasını istediğiniz kişiler de olacaktır. Siz kalbinizi tertemiz tuttukça istediğiniz her şey çabucak gerçekleşecek gibi görünüyor.

Kahve Falında Bebek Ayakkabısı Görmek Ne Anlama Gelir?falda bebek ayakkabısı görmek

Falda bebek ayakkabısı görmek; 2 vakte kadar kötü bir haber alacağınızın da habercisi olabilir. Bu haber dolaylı olarak size dokunabilir, ancak endişelenmenize gerek yok. Sadece biraz daha sakin olmayı ve olayları olgunlukla karşılamayı denemelisiniz.

Kahve bebek ayakkabısı ev görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda bebek ayakkabısı görmenin anlamı ve bebek ayakkabısı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git