Kahve Falında Bavul Görmek

Kahve Falında Bavul Görmek
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.507 kez okundu.

Kahve falında bavul görmek, genelde yol ve yolculuk olarak yorumlanır. Fal sahibi için yakın zamanda bir yolculuk olacağı anlamına gelir. Bu yolculuk uzun zamandır görmediğiniz sevdikleriniz ziyaret etmek amaçlı olabilir. Ayrıca bugünlerde bulunduğunuz durum hakkında da fikir verebilir. Çok büyükse yani taşınabilecek boyutlarda değilse son zamanlarda oldukça ağır sorumluluklar altında olduğunuzu gösterir.

Yakında sıkıntılı ve olumsuz olaylar yaşayacağınız anlamına gelir. Kısmet, bereket ve bolluk olarak da yorumlanır. Bekarsa yakında dünya evine gireceğinin habercisidir. Hayatınızın ciddi anlamda değişebileceği anlamını da taşır. Yakında bir olay yaşanacak ve bu olay hayatınızı etkileyecek anlamına gelir. Anlamı iyi ya da kötü diye ayrılmaz. Her iki anlam da çıkabilir. Eşi ile tartışma yaşayan biri varsa bu tartışma büyüyecek ve evi terk etmeye varacak demektir. Bu anlamda bu tür tartışmalara dikkat etmek ve hazırlıklı olmak en doğrusu olacaktır. İş hayatı için ise yakında iş değişikliği ya da bölge değişikliği olabileceği anlamına gelir. Çok farklı anlamları içerebilmektedir. Bu nedenle hangisinin size ait bir yorum olduğunu öğrenmek için fincandaki diğer sembolleri de dikkate alarak yorum yapmak ve usta bir yorumcudan yardım almak daha doğru olacaktır.

Arkadaşlarınızla şu sıralar oldukça keyifli vakitler geçiriyorsunuz. Sürekli farklı etkinlikler düzenleyip, farklı yerlere günü birlik geziler yapıyorsunuz. Ancak sevgilinizle baş başa kaldığınız günleri özlemiş gibisiniz. Bu yoğun ve tempolu koşuşturmaca içerisinde birbirinizi biraz ihmal etmişsiniz gibi görünüyor. En kısa sürede bu durumu telafi etmelisiniz. Sevgilinin işindeki olumlu gelişmeler sizi çok sevindirecek.

Ortalığı karıştıran birine işarettir. Fal sahibinin yakınlarında olan bir kimsenin iyi niyetli görünüp ortalığı karıştığı anlamına gelir. Bu kişi kıskançlığından ötürü kişinin etrafındaki herkesle arasını bozmayı onları uzaklaştırmayı ve tek arkadaşı olarak kalmayı istemekte. Paranoyakça bir şekilde bu arkadaşlığın sadece ikisi arasında kalmasını istemektedir. Bu nedenle de herkesi birbirine düşürüp hiç bir şey yokmuş, kendisinin bu olaylarla herhangi bir bağlantısı yokmuş gibi işin içinden sıyrılabilmektedir.

Bir kafa karışıklığı ile de yorumlanır. Kişinin bir konuda karar vermesi gerektiği fakat kararını hangi yönde vermesi gerektiği konusunda kafasının karışık olduğu anlamına gelmektedir. İki aşk arasında kalmak ile de yorumlanır. Eğer kişi nişanlı yada ilişkisi olan biri ise son zamanlar da hayatında daha doğrusu kalbinde bir başkası da bulunmakta fakat verilmiş olan bir söz olması ve bir yandan hala nişanlısını veya sevgilisini seviyor olması nedeni ile arada sıkışmış durumda. Fakat bu ikilem hem kendisini huzursuz etmekte hem de ilişkisini zedelemekte. Bir karar vermediği taktirde hem birlikteliği bozulacak hemde kendi vicdan muhasebesinde kaybedecektir. Kararsız bir kişiliğe işarettir ve bu fal sahibi de olabilir, yakınlarında birisi de. Karar vermekte zorlanan ve ne istediğini bilmeyen sürekli fikir değiştiren bir kimsedir. Bu nedenle de her işi yarım kalır hiçbir işte ilerleyemez.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git