Kahve Falında Başak Görmek

Kahve Falında Başak Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.024 kez okundu.

Kahve falında başak görmek huzur, bereket, bolluk ve huzurun sembolüdür. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele etmeye ve çeşitli zorluklar karşısında ayakta durmaya işarettir. Hayırlı kazançların, ahlaklı davranışların ve inancın sembolüdür.

İbadetlerinizin hazzını almaya başladığınızı, bolluk ve bereketi, iyilikleri ve güzel davranışları işaret eder. Bu dönemde çok düşünceli zamanlar geçirebilirsiniz. Yolunuzu aydınlatan ışık gibidir. Uzun zamandır kafanızı kurcalayan, sizi huzursuz eden, cevap aradığınız konularda cevaplar bulacaksınız demektir. Hedef ve isteklerinizin gerçekleşme zamanının geldiğini gösterir. Başak sembolünün aşk hayatındaki yorumu sevgilinize ya da eşinize sevgi ve ilginizi belli etmeniz gerektiğidir. Çünkü partnerinizin sevgi ve ilginize ihtiyacı vardır. Ufak sürprizlerle bile partnerinizi memnun ve mutlu etmeniz mümkündür. Aynı ilgi ve sevgiyi sosyal hayatınıza, arkadaş çevrenize de taşımanız gerekir. Sosyal hayatınızda da arkadaşlarınıza karşı sevgi ile yaklaşmanız gerekir. Katı davranışlarınızı rafa kaldırma vaktinin geldiğini söyler başak sembolü. Dikkatinizin çok yüksek olması gereken bir dönemde olduğunuzu ve bu dönemde daha fazla çalışmanız gerektiğini söyler. Bu dönemde zihninizin açık olduğunu, öğrenmek açısından daha kolay bir dönem geçireceğinizi söyler. Ayrıca bu dönemde çok popüler biri olabilirsiniz ve bu sayede iş hayatınızda daha saygın pozisyonlara gelebilirsiniz.

Kahve Falında Buğday Başağı Görmek

Daima hayatınızda güzel şeyler olacağına işaret eder. Sıkıntılı bir sürecin ardından hayatınızda olacak değişiklikler size nefes aldıracak ve sizin daha mutlu olmanızı sağlayacak demektir. Sağlığınızla ilgili problemleriniz varsa bunları mutlaka aşacaksınız herkes sizin için çaba harcayacak ve siz mutlu olun diye etrafınızda dönecekler. Umutlu ve tutarlı olmanız arkadaşlarınız tarafından takdir edilen en büyük özellikleriniz arasındadır.

Arkadaşlık kavramına bu son zamanlarda çok daha fazla ilgi göstermektesiniz demektir. Sevdiğiniz arkadaşlarınız için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz ancak bazen çok sinirli davranmanız onların canını sıkabilir. Sabırsız bir kişiliğiniz var ve girdiğiniz bütün yarışları kazanmak istiyorsunuz bu yüzden hırslı da bir yapıya sahipsiniz bu hırs bazen aşırıya kaçsa da size hayat mücadelesi için direnç sağlıyor o yüzden bu gücü ve özelliğinizi hiç kaybetmeyin ama tabi abartmamak şartıyla. Genel olarak güzel ve olumlu haberlere yorulan arena şekli size de mutluluk getirmesi dileğiyle.

Kahve Falında Başak Tarlası Görmek

Yaşadığın sancılı günlerin ardından sis bulutu üzerinden kalkacak, adeta hayatına güneş yeniden doğacak. Kendini sevdiğin uğraşlara ve hobilere verdiğin takdirde yeteneklerinin gücüne varacak, hayatın anlamını yeniden bulacaksın. Üstelik etrafında sana yardım etmek için hazır bekleyen bir sürü yakın arkadaşın ve ailen var. Sence de artık bir şeyler yapmanın vakti gelmedi mi?

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git