Kahve Falında Baş Aşağı İnsan Görmek

Kahve Falında Baş Aşağı İnsan Görmek
24 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.382 kez okundu.

Kahve falında baş aşağı insan görmek, genel olarak çok fazla dua eden kişi olarak nitelendirilir. Bu sembol fal sahibinin arzu ettiği hayallerinin gerçekleşeceğine ve bunun sonucunda mutlu dolu günler yaşayacağına işaret eder. Arzu ettiğiniz isteklerinizi elde etmek için sarf etmiş olduğunuz çaba ve uğraşlarınızın neticesini elde edecek ve başarılı bir dönemi ifade eder. Eğer fincanda baş aşağı kadın figürü belirmişse bu hayatınızda sizin için çok fazla dua eden birinin olduğuna delalet eder. Kişi bu zaman zarfında çok huzurlu ve bereketli günler geçirecek. Olmasını arzu ettiğiniz isteklerinizin olduğunu bu isteklerin gerçekleşmesi için belli bir sürenin geçmesi gerektiğine ama eninde sonunda hayallerinizin gerçekleşeceğine işaret etmekte.

Bereketli ve sağlıklı bir sürece girileceğinin habercisidir. Kişinin çok iyi niyetli bir kişi olduğunun göstergesidir. Yaşamış olduğunuz zorluk ve güçlüklerin son bulacağına ferah dolu bir döneme adım atacağınıza işaret eder. Hayalini kurduğunuz her şey gerçekleşecek hem maddi hem de maddi sıkıntılarınızın sonlanacağına ve büyük başarılara atılan imzaya işaret eder. Fal sahibinin sevecen, cana yakın ve güvenilir bir kişiliğinin olduğunu ifade eder. Çevrenizdeki kişilerin ne düşündüğünden ziyade kendi fikirlerinizle hareket ederek her zaman en doğrusunu bulacağınıza delalet eder.

Kahve Falında Baş Aşağı Kadın Görmek

Sözü geçen ehli aile bireyleri tarafından kişiye verilen nasihatler niteliğindedir. Bu nasihatler altın niteliğinde olup, bir ip üzerinde dizi halinde duran mandallar, eğitim, aşk ve iş alanında istikrarlı ve huzurlu bir yaşamın sinyallerini vermektedir. Tek yapılması gereken aile büyüklerinin deneyimlerinden faydalanılması gerektiğidir. Kişi ya da bir yakını hasta ise hastalıktan kurtulup gün aşırı şifa bulacağı anlamına da gelebilmektedir. Hasta olan kişi yakın zamanda iyileşip rahata erecek demektir.

Gereksiz bir sır yüzünden başınız derde girebilir. Bu sır size gelene kadar aslında birçok kişinin kulağından geçmiş ama olayın size patlaması çok çirkince olacak. Birkaç gerçek dostunuz tarafından destek göreceksiniz. Yıllar sonra ilk defa kalbinizin yeniden heyecanla çarpmasına vesile olacak bir erkekle tanışacaksınız. Bazı art niyetli insanlar bu ilişkiye onay vermediklerini belirtebilir.

Kahve Falında Baş Aşağı Erkek Görmek

Senin daha çok en güzel olan olayların kısa süre içerisinde gelecek olmasına rağmen sen kendi hayatın ile ilgilenmeyi tercih etmek yerine daha çok başkalarının hayatı ile ilgilenmeyi tercih ediyor olmandan dolayı pek de gelemiyor olduğuna işaret etmektedir. İnsanlara böyle hak etmedikleri değeri verir ve onlar için bu kadar uğraşmayı kendine dert eder isen tabi onlar yüzünden sen de bu kadar güzel olan şeylerden uzak kalır ve her  şeyden de istemeden de olsa mahrum kalırsın. Her şey kadar güzel olan bir hayata sahip iken artık insanların sana olan yaklaşımlarından uzak kalmayı sen de denemeli ve bunun için de ellerin arasında gelen her şeyi yapmalısın. Bu hayatta sana yaklaşan her insan aslında iyi amaçlar  ile değil de daha çok çıkar amacı ile geldiklerini görür isen pek de mutlu olamazsın.

Senin için olan iyi haberleri de işaret eder iken senin biraz da sosyal olan hayatına artık biraz ara vermen gerekiyor olduğuna da işaret etmektedir. Sen sosyal iken kendine aslında o kadar çok zarar veriyorsun ki bunu eğer bir fark edebilir isen kısa süre içerisinde hem maddi hem de manevi anlamlarda da kendini oldukça rahat ve güçlü bir şekilde toplayabilecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen de etrafı artık görmelisin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git