Kahve Falında Banka Görmek

Kahve Falında Banka Görmek
30 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 783 kez okundu.

Kahve falında banka görmek, mala, mülk servete rivayet edilir. Çokça para bir o kadar da elde edilecek üst düzey konuma işarettir. Fal sahibinin uzun süredir çalıştığı bir konuda başarıya ulaşacağına ve bu başarının uzun süre var olacağına yorumlanır.

Kahve Falında Banka Görmek Ne Anlama Gelir?falda banka görmek

Falda banka görmek, birikimler sonucunda elde edilecek yüklü miktarda paraya işarettir. Fal sahibinin aklında olan bir yatırıma ulaşacağı da söz konusudur. Kahve falında banka görülmesi , çoğunlukla Hayıra iyiye yorumlanır. Fal sahibinin feraha ereceğine ve artık huzurlu bir yaşama başlayacağına işarettir. Gün yüzünde olan maddi sıkıntının boyutunun küçükeceğine ve bir takım borçların kazanacağına rivayet edilir. Kahve falında banka görmek, fal sahibine borcu olan bir takım kimselerin artık borcunu ödeyeceğine ve husumetin ortadan kalacağına işarettir. Falda banka, bir yandan ise iyiliğe, sağlığa ve kalabalık ortamlara işarettir. Fal sahibinin bir iş için gideceği bir yemeğe be yahut katılacağı bir toplantıya da yorula bilinir. Kahve falında banka görmek, miras olaylarına da ışık tutulacağı anlamına gelir. Hiç ortada yokken fal sahibinin bir takım miras olayları ile haşır neşir olacağına işarettir. Beklenenin alınacağına, özlenilenin geleceğine yorumlanır. Kahve falında banka görmek, resmi bir daire de görülecek bir işe rivayettir. Bayraklı bir binada hayırlı bir konuda imza atılacağına da rivayet edilir. Fal sahibinin gireceği bir sınav var ise bunda başarılı olacağına ve istediği gibi devlet dairesinde vazife yapacağına işarettir.

Falda Banka

Banka görmek, kimi zaman ise altına girilecek borca, sıkıntıya ve pişmanlığa yorulur. Fal sahibinin düşünmeden yaptığı harcamaların sonucuna katlanmak zorunda olduğuna da işarettir. Bir takım zor zamanlar sonucunda feraha erileceğide söz konusudur. Bu bakımdan kahve falında banka görmek, kişi için güzelliklerin başlayacağına işarettir.

Kahve falında banka görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda banka görmenin anlamı ve banka kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git