Kahve Falında Baloncuklar Görmek

Kahve Falında Baloncuklar Görmek
25 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.437 kez okundu.

Kahve falında baloncuklar görmek, sevdiğiniz insanı uzaklara yolcu edeceğiniz anlamına gelir. Uzak bir memlekete ilk kez gönderdiğiniz sevgilinizin orada uzun bir süre kalacak olması size bunalıma sokacak kadar üzüntü verecektir fakat bir süre sonra bu ayrılığın ne kadar gerekli olduğunu anlayacaksınız. Hem size hem de sevdiğinize uzunca bir düşünme molası verdiren mesafeler, birbirinizin kıymetini daha çok anlamanızı sağlayacak. Ayrıca ona olan bazı hislerinizden emin olmadığınızı düşünüyorsanız bunun ne kadar gereksiz bir düşünce olduğunu anlayacaksınız. Eğer baloncuklar fincanın ağız kısmına kadar devam ediyorsa bu ayrılığın sonu nikahla bitiyor bile denebilir.

Yüzünüzü güldürecek gelişmelere işarettir. Beklentisi içinde olduğunuz ilgi ve sevgiye nihayet kavuşacaksınız. Sevdiğiniz insanda bu beklentilerinizin aslında epeydir farkında ama kafasındaki maddi problemler yüzünden size vakit ayırma ve mutlu etme konusunda ihmalkarlık yapıyor. Sizin ellerinin arasından kayıp gitmek üzere olduğunuzu gördüğü anda da harekete geçecek. Her ne kadar artık sizin gönlünüzü almak zor olsa da bunu başaracağından emin olabilirsiniz. Tekrar eski günlere dönmenin rahatlığı ile hayatınıza devam emek istediğiniz için fazla naz yapmasanız daha iyi olur. Ayrıca tabakta görülen baloncuklar değişkenlik gösteren duygularınız olduğunu faka düşüncelerinizi toplama vakti geldiğini işaret eder.

Kadın dilinden bir türlü anlamamış olmanızdan dolayı karınızın size ettiği sitemlerin farkında bile değilsiniz. Artık işle ilgili konuları eve getirmekten vazgeçin çünkü eşiniz sizinle hayatı paylaşmak istiyor. Çocukların hızla büyüyor olması sizi gelecekleri hakkında endişelere sevk ediyor. Onlara vereceğiniz en güzel geleceğin sevgi olduğunu sakın aklınızdan çıkartmayın. Borçlarınızı kısa zamanda kapatacaksınız.

Eski heyecanını yitiren evliliğinizin tozunu alma vaktiniz geldi. Karınız sitem etmekte haklı çünkü onunla olan ilişkiniz hep çok yüzeysel. Maddi sıkıntılardan dolayı elinizdekilerin kıymetini bilemediğiniz günler geride kalacak. Sizin de çabalarınız ile düzelmeye başlayan aile huzurunuzu artık kimse bozamayacak. Evlatlarınızdan birinin size bir müjdesi var. Uzun süredir dargın olduğunuz kardeşinizle barışacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git