Kahve Falında Balıkçıl Kuşu Görmek

Kahve Falında Balıkçıl Kuşu Görmek
15 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.704 kez okundu.

Kahve falında balıkçıl kuşu görmek, uzun zamandır görmediğiniz biri ile çok farklı bir şehirde ansızın karşılaşabilirsiniz. Fal sahibini çok üzen ve eski yaralarını sarmak için yıllarca uğraştığı eski sevgilisi bir anda karşısına çıkarak aklını bulandırabilir. İş hayatınızda çok güzel başarılara imza atacak ve çok kısa bir süre içinde hak ettiğiniz mevkilere geleceksiniz demektir.

Çok sevdiğiniz ve saygı duyduğunuz yaşlı bir adamın sözlerine ve size verdiği öğütlere kulak vermelisiniz. Çevrenizde sizi çok sevenler kadar kıskananlar da var ve bu kişiler başarılarınızın önüne taş koymak için uğraşıyor. Küs olduğunuz biri ile aniden barışabilir ve eski dostluğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğitim hayatınızda yurt dışı eğitim ya da master gibi kendinizi geliştirmenize katkıda bulunacak programlara katılarak geleceğinizi daha sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz.

Uzun yoldan gelecek olan misafirler güzel haberleri beraberinde getiriyor. Kararsız kalman kötü bir karar vermene neden olabilir. Doğru karar verip elindeki fırsatı kaçırmak istemiyorsan elini çabuk tutmalısın. Yaşam koşullarının her geçen gün iyiye doğru yol almasıyla birlikte büyük bir rahatlık yaşayacaksın. Haksızlığa uğradığın bir konuda hak yerini bulacak merak etme. Sabırsız yapın yüzünden iyi olan herseyi kaçırıyorsun. Yeterince sabretmeyi başarırsan en büyük dileklerinden bir tanesi 3 vakte kadar gerçekleşmiş olacak. İsminin içerisinde A harfi olan birinden göreceğin iyiliği ömrün boyunca unutamayacaksın. Nişanla yiyeceğin romantik bir akşam yemeği ile moral depolayacaksın. Bu yemekte hayatınızı etkileyecek önemli kararlar almanız senin rahatlamanı sağlayacak.

Fal sahibinin hayatında ufak tefek aksamalar olabileceğini işaret eder çünkü fal sahibi bu aralar sağlığını aşırı derecede ihmal ediyor demektir. Bir yandan ev işleri bir yandan çalışma hayatı ve bir yandan ailenin beklentisi derken fal sahibi bedenini ve ruhunu fazlası ile ihmal edecek bunun sonuçları da tehlikeli olabilecektir. Bu durumda fal sahibine kendine zaman ayırması ve mutlu olduğu şeyleri daha sık yapması konusunda nasihat verilmelidir.

Bir diğer anlamı ile fal sahibinin ailesinin isteklerine bir türlü yetişememesi anlamını taşır. Maddi yönden zor günler geçirilmesinden dolayı fal sahibinin hane içi bazı tedbirler alması özellikle çocukları rahatsız edecek ve bir türlü istekleri bitmeyen çocuklar bu zor günleri anlamamakta ısrar edecektir. Fal sahibi her ne kadar durumu içinden çıkılamaz gibi görse de, bereketli günlerin çok yakında olduğunu simgeler. Eğer fincanda beliren sembol dip kısıma denk geliyorsa yaşanan zorlukların bir aile büyüğünün yardımı ile aşılacağına dalalettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git