Kahve Falında Balık Yavrusu Görmek

Kahve Falında Balık Yavrusu Görmek
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.349 kez okundu.

Kahve falında balık yavrusu görmek fal baktıran kişinin çok hoşuna gidecek yorumlar ile anılır. Neredeyse her gün Türk kahvesi içen milletiz, doğal olarak. Bunun sonucunda da telvelerde oluşan şekiller dolayısıyla fal bakılıyor ve bazı insanlar hayatını buna göre yönlendiriyor. Eğer sen de bu insanlar arasındaysan gel ve geçen gördüğün balık yavrusu sana ne diyor öğrenelim:  Balık kendisi müjde, yeni haber, kısmet, ve şans demektir. Balık yavrusu ise küçük fırsatlar demek ama şunu unutmayın o balıklar illa ki büyüyecek. Bu da küçük fırsatların çok. şey getireceği anlamına geliyor. Şansınız artacak. Risk almanız gerekiyor, kazanacaksınız.

Kahve Falında Balık Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?falda balık yavrusu görmek

Falda balık yavrusu görmek demek kurtulmak, kollanmak anlamına da gelir. Önünüzde bir ameliyat varsa korkmayın. Umutlu olun. Eğer yeni bir işe girmeyi planlıyorsanız korkmayın. Küçük gibi görünen iş aynı balık gibi büyüyecektir. Kısacası fırsatları kaçırmayın, risk, alın, umudunuz artsın. O balık şans. Küçük diye küçümseme o balığı. Hadi iyi şanslar!

Kahve falında balık yavrusu görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda balık yavrusu görmenin anlamı ve balık yavrusu kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git