Balık Yavrusu

Balık Yavrusu
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.414 kez okundu.

Kahve falında balık yavrusu görmek, fal baktıran kişinin çok hoşuna gidecek yorumlar ile anılır. Neredeyse her gün Türk kahvesi içen milletiz, doğal olarak. Bunun sonucunda da telvelerde oluşan şekiller dolayısıyla fal bakılıyor ve bazı insanlar hayatını buna göre yönlendiriyor. Müjde, yeni haber, kısmet, ve şans demektir. Balık yavrusu ise küçük fırsatlar demek ama şunu unutmayın o balıklar illa ki büyüyecek. Bu da küçük fırsatların çok. şey getireceği anlamına geliyor. Şansınız artacak. Risk almanız gerekiyor, kazanacaksınız.

falda balık yavrusu görmek

Falda balık yavrusu görmek, demek kurtulmak, kollanmak anlamına da gelir. Önünüzde bir ameliyat varsa korkmayın. Umutlu olun. Eğer yeni bir işe girmeyi planlıyorsanız korkmayın. Küçük gibi görünen iş büyüyecektir. Kısacası fırsatları kaçırmayın, risk, alın, umudunuz artsın. Küçük diye küçümseme o balığı.

İşinde kararlı adımlarla ilerlemen, seni başarılara götürüyor. Yüksek motivasyonun ve azimli çalışmaların ile emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaksın. Maddi bolluk ve kazanç söz konusu, bu da son zamanlardaki sıkıntılarını çözmede oldukça etkili olacak. Bir ilişkinin olduğu gözüküyor, ancak senin bu ilişkiyle ilgili kafanda çözemediğin birtakım sorunlar var gibi görünüyor. Sanırım ilişkinin gidişatı ile ilgili aklın karışmış durumda. Hayatında bazı engeller olduğu ve bu engelleri kısa sürede atlattığın görünüyor. Muhtemelen bu engeller işinle ilgiliydi. Kısa bir süre önce tanıştığın bayan seni fazlasıyla etkilemişe benziyor. Adeta onun büyüsüne kapılmış gibisin, aklını başından almış gibi… Evlilik ile ilgili düşüncelerin var ancak henüz erken olduğunu ve biraz daha zaman olduğunu düşünüyorsun.

Hayra ve güzel haberler dolu bir güne yorumlanır. Bereket, şans, uğur getirir kişiye. Ayrıca  büyüklüğü de şansın ve bereketin yakın zamanda size getireceği güzel şeylerin işarettir.

Kişinin özel hayatına ve cinsiyetine göre değişen farklı yorumlarla da anılır. İş arayan biriyseniz yakın zamanda iş bulacağınıza, borçlu iseniz beklemediğiniz biri de yüklüce ellinize para geçeceği ve bu parayla borçlarınızdan kurtulacağınıza, öğrenci iseniz okuldaki ve sınavlardaki başarısızlığınızın sona ereceğine dalalettir. Yakın zaman da büyük bir başarı elde edeceğinize, evlenmek isteyen ise kişi yakın zaman da hayırlı kısmetinin çıkacağı ve kişinin evleneceğine işaret eder. Aile içi maddi ve manevi sıkıntı yaşayan kişinin çok yakın zaman da bu sıkıntılardan kurtulacağına ve aile içindeki huzuru sağlayacağı ortamın oluşacağına işaret eder. Çocuk sahibi olmak isteyen kişinin yakında mutlu haberi alacağına işaret eder. Kısacası hayatınızda en çok olması istediğiniz şeyin yakında olacağına işarettir.

Oldukça sevecen kişiliğin ile hayatı doya doya yaşamış, yaşamaya da devam ediyorsun. Alacağın bir iş teklifi ile farklı şehirleri görme imkanı bulacaksın. Deniz olan bir şehirde büyük bir aşk seni bekliyor. Geçmişte yaşamış olduğun bir takım acılar kimi zaman gün yüzüne çıkıyor olsa da sevdiklerinin varlığı senin tekrar hayata tutunmanı sağlamakta.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git