Kahve Falında Balık Oltası Görmek

Kahve Falında Balık Oltası Görmek
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 719 kez okundu.

Kahve falında balık oltası görmek açıklanması en zevkli fallardan biridir ve çok farklı anlamlara da gelebilmektedir. Fal sahibi, falında çıkan bu güzel sembolün ilginç yorumları için yazımızın devamını kesinlikle okumalıdır. Kahve ülkemizde her gün içilen ve de doyulamayan bir içecek. Haliyle her gün binlerce kahve falı bakılıyor. Kahve falında sıkça çıkan bir şekil de olta. Peki ne demek? Huzurlu olmak demek. Sabırlı biriysen tabi. Sabırsız olmak özellikle bu sıralar işlerini daha da bozacak. Sakin ol, sinirlilik sana zarar. İşlerinde bunlara dikkat etmezsen rakiplerin seni geçecek.İşlerim kötü diye üzülme, her şey düzelecek.

Kahve Falında Balık Oltası Görmek Ne Anlama Gelir?falda balık oltası görmek

Falda balık oltası görmek  işlerin sabrın sayesinde artacak, sadece rakiplerini değil kendini geçeceksin demektir. Ama şuna dikkat etmen gerek; sabır huzur getirir aynı her şeyi zamanında yapmak gibi. Zamanıysa bekleme,yap! Eşine, arkadaşına bir şey söyleyeceksen bekleme, söyle. Yoksa işler sarpa sarabilir. Balığı kaçırmak istemezsin. İş konusunda da bekleme eğer zamanı geldiyse fakat sabırlı olmayı bil. Beklemekten korkma ve bir şey yapmadan önce zamanı mı iyice düşün.  Karışık görünse de bunları yapsan iyi olur. Bu aralar dikkat et. Vakti geldiğinde sakın kaçırma. Kısacası her şeye hazırlıklı ol. Dikkatli olursan balığı kaçırmazsın!

Kahve falında balık oltası görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda balık oltası görmenin anlamı ve balık oltası kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git